Ігрові слот автомати від найкращих онлайн казино України!

Игровой автомат Piggy Riches

У колекції ігрових автоматів від Net Entertainmen слот Piggy Riches виглядає як веселий жарт. Погодьтеся, несподівано побачити на екрані миле сімейство, де ВІН та ВОНА – пара свиней. Подружжя веде розкішне життя, володіючи величезним багатством.

Дивлячись на те, що відбувається на екрані, багато хто захоче розбагатіти, обертаючи барабани цього веселого автомата. Традиційна для ігрового простору тема грошей, золота та багатства набуває нового, несподіваного звучання. Багаті свині готові поділитися фінансами з щасливими та азартними гравцями.

Основні характеристики

Piggy Riches/Поросяче багатство — п’ятибарабанний автомат з 15 доступними для активації лініями. Для ставки використовуються вибрані монети, їх номінал – від 0.01 до 0.50 євро. Залежно від рівня ставки – у грі їх десять, ігрова ставка становитиме у мінімумі – 1 євроцент, по максимуму – 75 євро.

Виграші виплачуються за комбінації з 2 або 3 символів, які послідовно посіли осередки на активній ігровій лінії. Починатися таке поєднання має на крайньому лівому барабані і не перериватися. Якщо на лінії випало дві комбінації, на баланс відправляється винагорода за дорожче поєднання символів.
Найдорожчу комбінацію у грі утворює зображення мішків із доларами. Максимальний коефіцієнт за п’ять картинок – Х2000. У грошовому еквіваленті – це 150000 євро за максимальної ставки.

Оформлення та символи

На екрані багато гумору та атрибутів багатства. Поєднання однієї темі різних жанрів дало простір розробникам оформлення автомата.
У віконцях барабанів обертається багато зображень свиней. Це і головні герої слота – багаті свинки. Свині всюди: їхнє зображення на грошових купюрах, на брелоках ключів від авто, у формі свині виконано скарбничку.

Грошей та золота на екрані теж багато: у мішках, у товстому гаманці та у скарбничці. Дорогоцінним камінням, золотим тисненням та хутром прикрашені карткові знаки. Навіть номери ліній вказані на упаковках пачок грошей!

Серед цих символів є дикий та скаттер. Ними стали свиня-мен та свиня-леді. Зображення дикого символу увібрало в себе всі атрибути багатого чоловіка: дорогий капелюх-циліндр, золота тростина, пачка доларів, розкішний костюм, білозуба посмішка. Все б нічого, тільки йдеться про свиня!

Зображення не утворює комбінацій. Потрапляючи до поєднань, збільшує зазначені в таблицях коефіцієнти втричі. Дикий символ може замінювати зображення в неповних комбінаціях, не підлягає заміні лише скаттер.

Нічого дивного, адже скаттер – це друга половина головного героя, його дружина. Всі гламурні штучки при ній: вона блондинка, на ній розкішна сукня, вона обожнює подарунки та коштовності.

Як знак формує поєднання та приносить безкоштовні спини. В основній грі за комбінації зі скаттером виплачується ставка, помножена на коефіцієнт Х2 за два символи, Х4 — за три скатери, Х15 — за чотири, Х100 — за комбінацію з п’яти скаттерів, що випали довільно на екрані.

Поєднання із трьох і більше скаттерів активують безкоштовні обертання. Їх у максимумі може бути 28 із найбільшим множником 6. Якщо під час безкоштовних брехань знову випадає скаттер, то пільгові виграші продовжуються. За кожен скатер дарується одне безкоштовне обертання.

Управління автоматом

Написи російською мовою на функціональних кнопках значно полегшують гру. Просто потрібно дотриматись певного порядку в активації певних опцій. Спочатку вибирається вартість монет, потім слід актуалізувати кількість ліній для раунду. Наступний крок – вибір ставки на лінію відповідно до рівня.
Безпосередній запуск обертань починають дві кнопки: автогра — якщо вибирається авторежим, і ручне розкручування за допомогою центральної кнопки на панелі.

Дикий символ та скаттер допомагають виграшам випадати частіше. Безкоштовні обертання підвищують виграшність автомата. Словом, це дуже азартно і весело – вигравати в компанії багатих свиней!

Exit mobile version