Ігровий автомат Pharaohs Secrets грати онлайн

В ігровий автомат Pharaohs secrets можна грати безкоштовно та без реєстрації. Цей слот розкриває тему Єгипту в давні часи. По цій темі неможливо сказати нічого нового, але вчені постійно роблять відкриття про життя і побут жителів Єгипту. Гравець отримує своє розпорядження п’ять барабанів і двадцять активних ліній. Також у грі є необхідні атрибути, ігри на подвоєння і заохочувальні раунди. Для початку прийміть рішення щодо кількості виграшних ліній та розміру ставки. Він коливається в діапазоні від одного цента до кількох доларів.

В ігровому автоматі секрети Фараона є кнопка Xtra Win, яка активує максимальні параметри. Також є кнопка «Стоп», яка дозволяє в будь-яку хвилину завершити обертання ігрових барабанів. У грі ви зустрінете багато символів на тему Єгипту, наприклад: зображення фараонів, бенкетами, прикраси з єгипетською символікою і так далі.

В ігровий автомат Pharaohs secretsіконка фараона є ваїлд символом і замінює собою інші символи, щоб зібрати для гравця виграшну комбінацію. Зображення піраміди – це символ розкиду та бонусний символ, який запускає безкоштовні обертання. Суть їх полягає в тому, що вам гравець обирає числа, які принесуть вам фрі спини з мультиплікаторами. Кожна виграшна комбінація має власний коефіцієнт множення. Якщо вам удалося зібрати виграшну комбінацію, автомат запропонує вам гру на ризик, яка дозволить збільшити прибуток у два рази.

Під час гри гравця переслідує тематику старожитностей Єгипту та розкривається тема скарбів фараонів. Не гайте часу даремно, розкривайте секрети фараонів з граючи в Pharaohs secrets безкоштовно і без реєстрації.

Exit mobile version