Ігровий автомат Panther Moon грати онлайн

Игровой автомат Panther Moon

Коли ще пощастить проникнути, в пустельний і прихований відлюдського ока, місцевість – нічні дикі джунглі. Грати в ігровий автомат Panther Moon можна без реєстрації, пропонує вам скористатися шансом: на своєму шляху ви зустрінете озеро з лататтям і за вами спостерігає чорна пантера, яка грає роль дикого символу. Супроводжує гравців реалістичне звукове оформлення, графіка теж на висоті.

Всі назви апарата: Panther Moon | Місячна Пантера | Пантера Ночі | Пантер Мун

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Panther Moon

Для досвідчених гравців принцип гри простий, для новачків: стандартний слот на п’ять барабанів, дев’ять активних ліній виплат, дванадцять ігрових символів. Для початку гри в Місячну пантерувизначтеся з кількістю активних ліній та розміром ставки.

Символ пантери, як говорилося вище — дикий символ ізамінюєсимволи для вдалої комбінації. Символ місячного пейзажу — скаттер, що приносить виграш, якщо випадає два або більше даних символу

Бонусна гра автомата Місячна пантера

Якщо три однакові символи, то випала бонусна гра в якій надається п’ятнадцять безкоштовних обертань (секрет: якщо ставки по 7 лініях виплат, то бонусна гра випадає частіше). Є і автостарт, для його активації оберете суму ставки і кількість спинів, тобто. скільки разів крутитисябарабані натисніть кнопку Autostart. Після кожної виграшної комбінації натисканням кнопки Gamble відкривається ризик гра. Якщо вибрати карту більше карти дилера, то виграш подвоїтися.

Вибравшиігровий автомат panther moon ви прийметеправильне рішення, оскільки ви зможете відмінно провести час. Демонстративна версія доступна для всіх користувачів, так що ласкаво просимо у світ небезпек та екзотики.

Exit mobile version