Ігровий автомат Pandora’s Box грати онлайн

Игровой автомат Pandora's Box

Грецькі міфи послужили джерелом до створення багатьох ігрових автоматів. Богиня розбрату Пандора разом із відомим виробником софту для онлайн-казино Net Entertainment представляє ігровий автомат Pandora’s Box. Замість сварок, нещасть і хвороб, якими була наповнена скринька Пандори в міфі, в ігровій скриньці Pandora’s Box для гравців припасовані приємні сюрпризи та виграші.

Основні характеристики слота Пандора Бокс

Pandora’s Box — п’ятибарабанний слот із 20-ма лініями для ставок. На барабанах обертаються два дикі символи — звичайний і золотий. Діє скаттер-символ. Якщо пощастить, можна одержати серію безкоштовних обертань.

Ігрову монету можна взяти і за цент, і за євро – як фінансові можливості дозволяють. Для ставок є чотири рівні: номер рівня відповідає кількості монет лінії. Максимально можлива ставка – 80 євро. Її максимальне збільшення – Х10000, якщо на лінії за максимальної ставки випадуть п’ять зображень Зевса.

Оформлення та символи

Давньогрецький колорит слота, обраний виробником, помітний у кожній деталі оформлення автомата. На екрані немає жодного яскравого відтінку. Всі кольори спокійні та гармонійні. Дуже доречно виглядають цьому тлі зазвичай зелені кнопки пульта управління слотом.

На екрані пасе виноградна лоза. Межі барабанів нагадують колони давньогрецького храму, а бюсти богів занурюють гравця за часів найбільшого розвитку давньої європейської держави. Навіть літери на деяких табло нагадують давньогрецький шрифт.

Саме так виглядають карткові зображення – вони серед символів автомата. Їхній грецький характер не підлягає сумніву. Також відповідають тематиці автомата оливкова гілка, стародавня амфора, виноградне гроно, зображення арфи, шолом і щит грека-воїна. Кожен символ утворює виграшну комбінацію, випадаючи лінії не менше трьох разів. Тільки зображенню шолома та Зевса можна вигравати при подвійній появі на лінії.

p align=’justify’> Особливу роль грають спеціальні символи гри. Дикі символи в грі два. Один із них — портрет Зевса — наділений звичною для wild-символу якістю: він замінює будь-який ігровий символ, крім скатера. У таких поєднаннях він автоматично збільшує виплати вдвічі. Крім цього зображення Зевса можуть самостійно складатися в комбінації. Це – найдорожчі поєднання у грі: два символи – Х10; три — Х250; чотири – Х2500, чотири – Х10000.

Другий дикий символ Зевса має статус золотого і виглядає відповідно – у золотому стилі. Він функціонує лише на середньому барабані і теж здатний замінювати будь-які символи, крім розкиданого.


Розкиданим символом (скаттером) у Яїці Пандори є портрет головної героїні. По-перше, може самостійно утворювати виграшні комбінації. При цьому зображення не потрібно перебувати на ігровій лінії — символ розкиду випадає довільно на екрані. Якщо на екрані два скатери, ставка подвоюється. У комбінації з трьох скатерів коефіцієнт Х5, з чотирьох — Х25, з п’яти — Х500. А її за комбінації з 3-5 розкиданих символів у грі даруються безкоштовні обертання – 10/20/30 відповідно.

Управление автоматом

Навіть якщо й виникають питання в управлінні автоматично, російськомовне меню панелі управління дає вичерпні відповіді. Все просто: потрібно вибрати номінал жетонів, конкретизувати кількість ліній для гри та вибрати для ліній рівень ставки. Ці дії дозволяють запустити обертання барабанів: у ручному режимі — через центральну кнопку на панелі або в авторежимі. В останньому випадку можна вибрати число передбачуваних в грі обертань. Яскрава деталь функціонал — Золотий дикий символ. Наявність спеціальних символів дозволяє гравцеві частіше зустрічати виграшні комбінації. Високим виграшам сприяють безкоштовні спини.

Exit mobile version