Ігровий автомат Neon Staxx грати онлайн

Игровой автомат Neon Staxx играть онлайн

Компанія Net Entertainment, яка також відома під своєю скороченою назвою NetEnt, зробила упор на якість продукту. Саме тому їхня продукція досить швидко почала користуватися величезним успіхом у гемблерів. Над якісним ігровим софтом працюють понад 500 розробників. Головні принципи розваг від NetEnt: жива графіка, практичність і зручність, а також різноманітні бонуси та виграші. Сьогодні ігровий асортимент Net Entertainment перевищив 100 штук. Звичайно, найчисленнішу групу становлять відеослоти.

Особливості ігрового автомата Neon Staxx

Neon Staxx — один із найяскравіших представників продукції Net Entertainment. Як можна здогадатися за назвою, він буде оформлений у соковитих неонових тонах. Розробники відійшли від звичного зображення барабанів, повністю прибравши їхні межі та типові осередки. Гра ведеться на п’яти барабанах та сорока лініях, які оформлені досить оригінально. В оформленні переважають фіолетові, сині, рожеві та блакитні тони. Барабани обертаються на темному тлі, відтінок неонові символи. В цілому Neon Staxx схожий на яскравий спалах світла, що освітлює гравця. Це – кольоровий мікс із насичених тонів, який не дасть нудьгувати. Відеослот виглядає стильно та сучасно. Він чудово підійде всім любителів сучасної продукції.

Оформлення ігрового слоту

Для оформлення ігрових символів були використані рожевий, блакитний, жовтий та фіолетовий кольори з неоновим свіченням. Одні з них зображують тварин: лева, яструба, змію, тигра, інші — карткові позначення, туз (А), король (К), дама (Q) і валет (J). У самому низу знаходиться панель керування. Вона повністю русифікована та не викличе жодних складнощів під час гри. Тут є показники розміру ставки, рівня, гідності монети, баланс на рахунку. Тут розташовані головні клавіші для керування: автогра, максимальна ставка та клавіша запуску барабанів. Регулювати перевагу монет треба за допомогою клавіш більше і менше. У нижньому лівому кутку знаходиться довідка. Тут кожен гравець знайде пояснення до гри, правил, схем призових комбінацій, а також виплати за символи. Налаштування гри дозволяють вимкнути звук, змінити швидкість гри та збільшити екран.

Початок гри слота


Для початку гри потрібно зробити ставку. Гра ведеться одразу по всіх лініях. Регулювати можна лише розмір монети від 0,01 до 0,50. Потім оберіть рівень гри від одного до десяти. Від цих двох показників залежатиме розмір загальної ставки. Щоб отримати приз, гравець запускає барабани, чекає на їх зупинку, після якої програма звіряє виграшні комбінації. Призовий ряд повинен починатися з лівого краю екрана і містити три, в окремих випадках два однакові символи.

Гра Neon Staxx порадує користувачів частими появами скаттера та дикого символу. Кожен із них підписаний відповідно — scatter і wild. Перший приносить гравцю безкоштовні обертання. При появі трьох скаттерів – 10 круток, чотирьох – 15 круток, п’яти – двадцять круток. Дикий символ може замінювати собою символи, що відсутні в комбінації. Його сила не діє лише на комбінацію із символів розкиду. Крім цього, дикий символ може утворювати призові комбінації самостійно. За п’ять таких значків гравець отримає максимальну виплату на слоті Neon Staxx – 200 монет. Під час гри може бути активована додаткова функція Super Staxx. Це ціла низка однакових символів, що випадає після зупинки барабанів. Деякі символи можуть бути замінені для збільшення призових комбінацій.

Exit mobile version