Ігровий автомат Mythic Maiden грати онлайн

Більшості користувачів, які мають хоч якийсь азартний стаж, добряче набридли слоти із пересічними та поширеними сюжетами. Щоб зробити свій брендовий асортимент максимально неординарним та оригінальним, компанія Net Entertainment випустила гру, яка називається Mythic Maiden.

Ця розвага на пострадянському просторі також відома як Містична Діва. Таку назву розвага отримала завдяки тому, що головна героїня є загадковою особою, що навіває містичний настрій і безліч загадок, що тане. Щоб розгадати всі таємниці та пізнати містичну суть гри, варто довіритися успіху, інтуїції та з відмінним настроєм провести час за грою від Net Entertainment.

Ігровий автомат Mythic Maiden має візуальні ефекти, які повністю відображають авторський задум. Завдяки графіку весь процес проходитиме з правильною атмосферою, що таїть безліч нерозкритих таємниць. Ігровий інтерфейс побудований таким чином, щоб будь-яка людина могла легко орієнтуватися як в управлінні, так і в правилах. Слот є представником групи п’яти багатолінійних барабанних ігор. Кількість останнього показника становить три десятки, що обіцяє неймовірно продуктивну гру з високим відсотком віддачі. Завдяки такій приємній кількості ліній призовим комбінаціям є де розвернутися, і вони формуватимуться досить часто.

Символи ігрового автомата

Гра Mythic Maiden об’єднала в собі дванадцять ігрових елементів, з яких п’ять належать до категорії карти, а решта є тематичних героїв. З тематичних символів два мають особливі функції, і є найбільш бажаними для всіх користувачів. До особливих персонажів відноситься картинка з двома магічними вогниками, що обертаються по колу. Даний персонаж є скаттер, і здатний активувати кілька етапів з безкоштовними прокрутками.

Гра має всі необхідні клавіші для регулювання та контролю ігрових параметрів та опцій. Контролювати можна абсолютно все, починаючи від темпу прокручування, закінчуючи розміром ставки. До речі, остання може сягати ста п’ятдесяти доларів на один спин, що обіцяє дуже пристойні потенційні призи.

Wild та Scater символи

Якщо в процесі головної гри на полі висвічуються три, чотири або п’ять знаків розкиду, користувач зможе отримати десять, п’ятнадцять або тридцять додаткових обертань. Саме з цих обертань складається бонусний рівень. У момент цього рівня на правій бічній панелі буде відкрито статуетку з містичною дівою, яка по ходу бонусної гри визначає додаткові множники або збільшує кількість прокручування. Величина додаткового коефіцієнта, що визначається залізною дівою, може досягати величини х10, що значно збільшує виграш від прокручування.

Другим особливим персонажем представлений блакитний шар з миготливим черепом. Це значення є вайдлом. До його обов’язків входить доповнення будь-якої потенційно вигідної комбінації символів. Дикий знак не може замінити лише скаттер.

Правила основної гри, встановлені містичною дівою, стандартні, і мають на увазі установку кількох параметрів за допомогою відповідних кнопок керування. До обов’язкових параметрів відноситься ставка і лінії, також користувач може визначити для себе характер обертань, які можуть бути автоматичними або ручними.
Гра Mythic Maiden здатна розкрити перед кожним бажаючим світ справжньої містики, показати його багатогранність та подарувати бажану та довгоочікувану перемогу!

Exit mobile version