Ігровий автомат Mega Joker грати онлайн

Відома фірма Net Entertainment вміє привертати до себе пильную увагу гравців ексклюзивними відеослотами. Вони завжди можна знайти цікаві правила і великі виграші. Однією з останніх робіт компанії став автомат Mega Joker. У всесвітньому павутинні він має гарний попит, адже має кілька ігрових рівнів, прогресивний Джек-пот і особливий символ. Одним словом, автомат наповнений всілякими сюрпризами, які зроблять гру непередбачуваною, і водночас досить щедрою.

Особливості грального автомата Mega Joker

Ігровий автомат Мега Джокер має незвичайне оформлення, тому що його екран поділений на два поля. Одне – основне, а друге активується лише у режимі Суперметр. Він приводиться в дію лише за бажання гравця і лише після отримання виграшу. На його межах гравець може стати власником більшого виграшу. Крім того, у Суперметрі з’являються додаткові ігрові знаки. Кожне з полів для розіграшу має 3 барабани та 5 ліній, які вводяться в гру поступово, залежно від величини ставки. Родзинкою даного слота вважатимуться як наявність 2 рівнів, а й присутність у ньому накопичувального Джек-пота. Він може дістатися гравцеві випадковим чином. Розмір цієї винагороди постійно зростає. Відстежити його можна у вікні із написом Jackpot. Інтерфейс управління відеослота Mega Joker був представлений виробником російською мовою, що є значним плюсом у характеристиці даного автомата. Компанію у боротьбі за призи гравцю складе простий звуковий супровід та анімаційна підтримка.

Щоб отримати статус призера на онлайн автоматі, гравцеві необхідно зібрати лінію з трьох однакових символів. Мега Джокер оснащений такими тематичними символами як: скриня зі скарбами, дзвіночок, вишня, лимон, цифра 7, виноград та апельсин. Усі виграші виплачуються за загальним правилам автомата, крім знака із зображенням Джокера. Наприклад, якщо гравець веде розіграш за мінімальною ставкою, то за 3 такі символи він може отримати максимум 200 кредитів. Ставка у 10 монет може збагатити його від 20 до 400 кредитів. Всі отримані монети можуть бути відправлені на основний баланс гравця або використані як Суперметр. У цьому режимі величина ставки може становити 20, 40, 100 або 200 монет, а призовий фонд коливатиметься від 100 до 2000 кредитів.

Процес знайомства зі слотом Мега Джокер розпочинається з виставлення ставки. Розмір її визначається за допомогою спеціальних монет (1, 10, 20, які розташувалися внизу праворуч автомата) або клавіші Ставка. Чим вона вища, тим більше ліній задіяно в розіграші, і тим більше в кінцевому підсумку буде розмір винагороди. Щоб задіяти у грі найбільшу ставку, гравцеві потрібно натиснути клавішу Макс.Ставка. Починається розіграш після натискання на кнопку Повертати. Після отримання призу, гравець може або відправити його собі на депозит (Забрати), або перевірити удачу в Суперметрі. Важливо пам’ятати, що в кожному рівні своя таблиця виплат, ознайомитися з якою можна безпосередньо на екрані.

Відеослот Mega Joker лояльно ставиться до всіх категорій гравців. Цей факт проявляється у процесі виставлення ставки, адже вони можуть грати як з мінімальним фінансовим ризиком, так і за великим. Приємно здивує гравців та доступна для сприйняття панель керування. Незважаючи на те, що на межах апарату немає ні дикого, ні розкиданого символів, він все одно вважається одним із основних лідерів серед тисяч відеослотів в інтернеті.

Exit mobile version