Ігровий автомат Пробки — Lucky Haunter грати онлайн

lucky haunter

Ігровий автомат Lucky Haunter — грати безкоштовно і без реєстрації в народі називають автомат Кришки або Пробки через те, що символ кришечка є кнопкою старту. Творці зробили акцент на цікавому інтерфейсі та дворівневому бонусному раунді, а звуковий ряд є чудовим доповненням.

Всі назви апарату: Lucky Haunter | Лакі Хантер | Пробки | Банки | Кришки | П’яниця | Алкоголік | Бар

Ігровий автомат Пробки — безкоштовний режим гри

В ігровому слоті є п’ять барабанів і дев’ять активних ліній. Автомат доступний у безкоштовному режимі без реєстрації в розділі Ігрософт. Для початку гри потрібно просто перейти на улюблену гру та натиснути кнопку ‘Start’. Присутнійшансзбільшити виграшв два рази. Бонусний раунд на подвоєння є ігрове поле з різнокольоровими банками, чотири з них закриті.

Ваше завдання — вибрати банку з числом більшим за значенням, ніж число дилера, це збільшить вдвічі кількість кредитів (якщо граєте в Кришки безкоштовно) або грошових знаків, після чого ви заберете виграш або ризикніть ще раз. Гра на реальні гроші допоможе збільшити капітал користувача. Символіка гри дасть шанс відчути себе істинним поціновувачем елітних напоїв.

Бонусна гра в Lucky Haunter

Для отримання бонусного раунду в ігровий автомат Lucky Haunter — грати безкоштовно і без реєстрації потрібно, щоб випала комбінація з трьох Кришок. У бонусній грі виберіть кришки, під якими знаходиться мультиплікатор ставки. Якщо вам вдасться перемогти в заохочувальному раунді (тричі поспіль вгадати), ризикніть зіграти в супергру, сутність якої полягає в наступному: вам запропонують дві однакові страви і для цього знадобиться вгадати де ховається курка і виграти суперприз. Ігровий автомат Lucky Haunter — грати безкоштовно і без реєстрації створений для тих, хто готовий грати по великому і бажає зірвати джекпот.

Exit mobile version