Ігровий автомат Lights грати онлайн

В ігрові автомати людина грає не тільки і навіть не стільки заради грошей. Але для задоволення від гри, для відпочинку від повсякденності, для почуття очікування дива. Запитайте будь-якого гемблера – він підтвердить. Тому таку увагу розробники відеослотів приділяють оптимальній організації гри. Потрібно зробити так, щоб за автоматом гравець час провів цікаво. І про призи не забувати, адже, зрештою, не в Танки людина грати прийшла. Правильне розуміння такої стратегії породжує іноді чарівні слоти. Це повною мірою стосується ігрового автомата Світлячки (Lights).

Перше враження від автомата Світлячки

Взагалі англійське слово Lights означає світло у множині. І справді, цей слот складається з найрізноманітнішого, але незмінно приємного світла. Його випромінюють китайські ліхтарики старших символів, він походить від літер і цифр молодших символів, його живим втіленням є світлячки, що постійно кружляють навколо, і все це на тлі гарного горизонту відразу після заходу сонця. Китайська тематика взагалі — річ дуже поширена у відеослотах, адже Китай з його тисячолітньою культурою, як і раніше, залишається запашною екзотикою для західної людини, так само, напевно, як для китайців людський мурашник Манхеттена. Але це якраз необхідно для створення маленького, але красивого світу, в якому затишно перебуватиме, нехай і обмежений час.

Графіка цього 5-барабанного грального автомата з фіксованими 9 лініями дизайнерськими ходами нагадує також чудовий відеослот тих же NetEnt Елементи (Elements). Межі барабанів позначені традиційними китайськими стрічками, що звисають з ліхтариків. Вони ще й повільно гойдаються від легкого вітру! Тривимірні символи просто висять у повітрі. Номери ліній позначені по обидва боки ігрового поля. При наведенні на цифри конфігурацію ліній відзначає світловий потік, що ллється. Натискання на будь-якому символі показує інформацію про його вартість. Не треба говорити, що це дуже люб’язно з боку розробників — позбавити гравця необхідності щоразу звертатися до таблиці виплат. Елементи керування грою стандартні для продуктів Net Entertainment.

Символи слота Ліхтарики

Старшими символами у слоті є 5 видів ліхтариків. Найдорожчий – червоний із драконами. На лінії потрібно щонайменше 3 ліхтарики одного типу, щоб отримати виграш. Молодші карткові символи, від туза до десятки. Літери та цифри стилізовані під ієрогліфи. Вони також грають у комбінації від трьох.

Спеціальні символи

Дикий символ, що рояться (або буквально плаваючий) (Floating Wild)

У цьому слоті розробники відійшли від традиції виділення спеціального символу під вайлд. Просто у випадковому порядку рій світлячків оточує один із ігрових символів, одночасно з’являються великі літери WILD і, таким чином, дикий символ призначений на поточний спин. Щось подібне, тільки зі скаттером, виконали автори з NetEnt в ігровому автоматі Королі Чикаго (Kings Of Chicago). Плавающий вайлд може підміняти будь-який символ, крім скаттера. Трапляються світлячки на всіх п’яти барабанах, і одночасно їх може бути від 2 до 4 на ігровому полі. І так, кожний спин. Кожен!

Символ розкиду

Скаттер виступає стилізоване, дуже красиво анімоване, зображення знака Тайцзи — Великої межі. Скаттер, як завжди, користується привілеєм не зважати на ігрові лінії. Він дає право на призові фрі-спини (до 30), якщо випадає у кількості від 3 у будь-якому місці ігрового поля. Ще один бонус безкоштовної призової гри полягає в тому, що плаваючий дикий символ зустрічатиметься частіше: від 3 до 6 разів на кожен спин. Апетитно, чи не так?

ставки
Кількість ліній у грі не можна змінити. Їх завжди буде 9. Змінюється рівень ставки — від 1 до 10 і вартість поставлених монет — від 0,01 до 1,00. Отже, мінімальна ставка становить 0,09, а максимальна 90,00. Фіксований джекпот 90 000 монет здатний капітально підняти настрій гравця.

автогра
Налаштовується за всіма можливими параметрами в межах від 10 до 1000 ходів. Додатково можна налаштувати рівень виграшу, програшу, встановити обмеження на кредит і т.д.

Хотілося б виділити появу в таблиці виплат GIF-анімації для пояснення принципу дії незвичного плаваючого вайлду в базовій та призовій іграх. За 5 секунд знайомства з таблицею виплат питання відпадають начисто. Більш детальна інформація про правила гри викликається за допомогою ?, розташованої зліва внизу.

Заключение
Хочеться ще раз відзначити мистецтво тонкого балансування між захоплюючістю ігрового процесу та матеріальністю призових виплат, добре засвоєних розробниками з NetEnt. У своїх слотах нового покоління вони майстерно оперують спеціальними символами, часто новаторськими. Тому гра виявляється захоплюючою, з якого боку не подивися.

Графічні рішення вищі за будь-які похвали: 3-D ефекти не ховають за деревами лісу. Вони асистують, а не солують. Переосмислення дикого символу – вдалий перебіг, особливо для гравця. Вайлд віддано не залишає гемблера ні на секунду, що не може не додавати впевненості до навіть найобережнішого стилю гри. Ну так, переважно дикий підіграє дрібниці, але все одно приємно. Натомість бонусні ходи справді щедрі, що в сукупності робить рівень виплат вельми гідним: 96,1%. Підсумок: обов’язково грати.

Exit mobile version