Ігровий автомат La Chatte Rouge грати онлайн

Ігровий автомат La chatterougeпереносить вас у шикарний вінтажний кабаре бар. Вибирайте собі місце, сідайте та відпочивайте після важкого трудового дня. Для вас на танцзалі запалюють дами, ну а якщо ви зірвете джекпот, самі пуститеся в танець разом з ними.

Ігровий автомат La chatte rouge оснащений п’ятьма барабанами та двадцятьма п’ятьма активними ігровими лініями. На кожну лінію гравець ставить ставку. У грі тридцять шість виграшних комбінацій. Програми приємно здивує чудовою графікою та шикарним звуковим рядом. Така розкіш навряд чи здивує гравців із стажем, адже творцем відео слоту виступив провайдер програмного забезпечення Playtech.

Ігровий процес ігрового автоматадинамічний і захоплюючий. Перед початком гри гравець визначтеся з розміром ставки та кількістю ігрових ліній. Симоліка гри продовжує тематику кабаре, наприклад: пляшки шампанського, троянди, маски золотого кольору, зображення гральних карт та інше. У кожного символу певнийкоефіцієнт виграшу івиграшна комбінація починається від 3 однакових символів на барабані. Спеціальний символ гри у вигляді золота маски — дикий символ, який може вигідно доповнити призову комбінацію. Зібравши на ігровій лінії п’ять золотих масок, за максимальної ставки гравець отримує джек піт, розмір якого становить десять тисяч монет. Чарівна танцівниця подарує гравцю множення ставки або безкоштовні обертання, а капелюх з вухами відкриває бонусний рівень. Якщо у Вас виникнуть питання щодо гри або коефіцієнтів виграшу, відповіді ви знайдете в пункті меню натиснувши кнопку «Інфо».

Ігровий автомат La chatte rouge відкриє азартним гравцям захоплюючий світ кабаре, жінок та танців.

Exit mobile version