Ігровий автомат King Arthur грати онлайн

king arthur

Онлайн-автомат Король Артур створений виробником Мікрогеймінг на честь легендарного англійського короля, який завдяки своїм подвигам зумів згуртувати всю Британію, зробивши її однією з наймогутніших країн того часу.

Опис ігрового автомата Король Артур

Відеослот зустрічає своїх обивателів п’ятьма барабанами, що розташовуються поверх середньовічної картини: весілля короля Артура на тлі неприступного замку. У верхній частині вікна знаходиться логотип гри у вигляді того самого меча, якого, згідно з легендами, зумів витягнути з каменю Артур, забезпечивши тим самим місце на троні.

Символи на барабанах барвисті, під ними розташована золота панель із функціональними 3D-кнопками для керування процесом. Кожна кнопка має власний колір.

Під час спинів звучить традиційна для відеослотів мелодія, що припиняється певними звуковими ефектами при випаданні виграшних комбінацій.

Мінімальний розмір ставки для спина – 0,01, а максимальний – 100. Активувати можна будь-яку кількість ліній, що не перевищує двадцяти штук.

Опис символів

Для того, щоб отримати виграшну комбінацію, достатньо зібрати на активній лінії хоча б три ідентичні елементи. Величина виграшу залежить як від зробленої ставки, так і від кількості символів, що випали, а також від коефіцієнта з таблиці виплат. Усього є 11 зображень, серед яких 7 звичайних та 4 особливих. Звичайні дозволяють отримати наступні виграші за мінімальної суми ставки:

 1. від 15 до 300 ставок, якщо вдасться побачити активної лінії від трьох до п’яти Кубків;
  від 10 до 200, якщо ви побачите на барабанах серію з 3-5 мечів, піднятих вгору;
  від 5 до 150 при випаданні 3-5 символів із Тузом;
  від 4 до 125 ставок отримання комбінації, утвореної Королями;
  від 3 до 100 ставок, якщо ви побачите від 3 до 5 карткових Дам у межах однієї активної лінії;
  від 3 до 75 за зібрану за допомогою Валет серію з 3-5 штук;
  від 2 до 50 ставок при зборі найменш оплачуваної комбінації із Десяток.

Серед чотирьох особливих символів є два дикі, один бонусний і один розкиданий:

-Дикий символ — Король Артур. Цей елемент може забезпечити гравця призами, якщо з’явиться у кількості більше одного на будь-якій активній лінії. Крім фіксованих виплат (від 15 до 10 000 ставок) елемент може замінити відсутній елемент для отримання оплачуваної серії. Не може бути замінений лише один дикий символ, а також скатер. Виграші, отримані символом Wild, множаться додатково вдвічі.

-дикий символ — Мерлін. Цей елемент також приносить деякі виплати та замінює собою всі символи крім Короля Артура та розкиданого. Виплати за наявність 2-5 символів такі: 2-5 ставок, 3-100, 4-1000, 5-5000. Від ще одного дикого символу цей відрізняється відсутністю можливості подвоювати будь-які виплати.

-Символ розкиду — Меч в камені. Цей елемент може з’явитися на будь-якому барабані незалежно від активних ліній, забезпечивши вас виплатою. Розмір виплати залежить від безлічі змінних, починаючи з розміру зробленої ставки, закінчуючи кількістю випалих Меч та окулярів, які будуть грати роль множника

Так, при випаданні 3-х Мячів у камені на будь-яких позиціях визначається довільним чином кількість мечів, які будуть витягнуті. При нулі – ви отримуєте подвоєння ставки, за одного – 4х, за двох – 8х, за трьох – 16.

При 4 мечах виплати наступні:
0 мечів – 10х; 1 — 20х; 2 — 40х; 3 — 80х; 4 — 160х.

При 5-и мечах:

0 – 25х; 1 – 50х; 2 – 100х; 3 -200х; 4 – 400х; 5 – 800х.

-Символ бонусу — Замок. При випаданні на активній лінії трьох і більше символів із Замків ви отримуєте виплати у розмірі 160-1600 загальних ставок. Крім цього запускається гра Quest Game, де ви можете або забрати вже отриманий виграш, або спробувати його помножити, зігравши в свого роду ризиковану гру. У цій грі вам належить честь допомогти королю Артуру повернутися в замок, вибравши для цього найкращий маршрут та безпечні двері. Усього є 8 варіантів отримання виплат: х1, х2, х0, х3, х1/2, х2, х0, х4. Спочатку слід вибрати 1 із 2 головних стежок, після чого ще раз вибрати одну дорогу з двох. Після цього випадковим чином вибереться одна з тих, що залишилися, тим самим визначивши розмір вашого множника.

Як розпочати гру

Перед тим як приступити до обертання барабанів, потрібно встановити пару опцій, дотримуючись детальної інструкції нижче:

підсумки

Даний відеослот сподобається як любителям історії, так і простим обивателям, для яких ігровий автомат це в першу чергу засіб проти нудьги, що дозволяє, крім бурі емоцій, отримати і відмінні виплати. Якщо ви бажаєте випробувати свій успіх в онлайн-автоматі Король Артур — реєструйтесь і починайте грати негайно!

Exit mobile version