Ігровий автомат Jack Hammer грати онлайн

Игровой автомат Jack Hammer

Зацікавити любителів азартних ігор можна лише завдяки захоплюючій тематиці та якісній графіці, яка використовується у грі. Саме тому компанія Net Entertainment розробляє різноманітні та цікаві сюжети для своїх відеослотів. Прикладом такого автомата є гра під назвою Jack Hammer. Цей слот розповідає про історію одного детектива, який бореться зі злочинністю та злісними людьми. Завдання користувача у цьому автоматі полягає в тому, що йому необхідно допомагати головному герою у цій складній справі. Якщо лиходій буде знайдено та знешкоджено, користувач може розраховувати на приз.

Ігровий автомат Jack Hammer

Ігровий процес розгортається в нічному місті, повному злочинності та небезпек. Графіка гри виконана в стилі коміксу, тому стає ще цікавішою. У вигляді символів виступають зображення, відповідні тематиці шпигунства, отже, вони виробляють певний стиль слота. Крім того, як і в будь-якому іншому автоматі, в цьому також використовується анімації та є музичний супровід. Все це надає слоту дивовижний сюжет і робить його таким, що запам’ятовується серед подібних автоматів.

Щоб ігровий процес став цікавішим, розробник вигадав кілька додаткових функцій, кожна з яких має свої особливості. Так першим доповненням в автоматі є дикий символ. Він представлений як зображення написи WILD.

Здатність даного знака у тому, що він замінює різні невідповідні постаті, сприяючи формуванню виграшних комбінацій. Заміні не підлягає лише бонусний знак. До речі, щодо цього символу, то він представлений у вигляді вибухівки.

Якщо на ігровому полі збереться хоча б п’ять таких знаків або навіть більше, користувач може розраховувати на активацію бонусної гри. За мінімальну кількість таких зображень гравець отримає 10 безкоштовних спинів, за 6 картинок гравцеві належить 15 обертань, за 7 — 20, за 8 — 25, ну а за 9 і більше бонусних символів можна заробити до 30 безкоштовних обертань.

Наступна додаткова функція гри пов’язана з іншими тематичними символами. Якщо на ігровому полі виявиться три однакові знаки в одній активній лінії, то гравець зможе зафіксувати ці символи, а при кожному наступному прокручуванні кількість їх може лише збільшуватися, додаючи користувачеві шанси на складання більш вигідних комбінацій. До речі, така функція називається Sticky Win і її активація абсолютно не залежить від бажання чи розсуду користувача, а значить відкривається довільно.

А виграш за всі однакові символи, що випали, на ігровому полі оплачується лише в тому випадку, коли вони перестають з’являтися на барабанах.


Так, гравець разом із головним героєм боротиметься проти злісних та ненависних лиходіїв, які намагаються захопити людей. Для успішного ведення ігрового процесу користувачеві доведеться використовувати всілякі функції в автоматі. До них відноситься спеціальна символіка, яка обіцяє гравцеві не тільки грошову винагороду, але й інші додаткові функції, за допомогою яких гра видається більш цікавою. Мало того, в автоматі можна активувати бонусний раунд у вигляді безкоштовних обертань. Така гра також гарантує користувачеві додаткові винагороди. Отже, якщо користувач бажає випробувати незабутні емоції на захоплюючому ігровому автоматі, він сміливо може вибирати цей відеослот.

Exit mobile version