Ігровий автомат Jack Hammer 2 грати онлайн

Игровой автомат Jack Hammer 2

Різноманітні мультиплікаційні історії про дивовижні герої щодня з’являються в мережі інтернет, підкоряючи серця любителів коміксів. Історії про різних супергероїв, військових, спец-агентів — це все те, чого прагне сучасна публіка читачів коміксів. Для кожної людини є своя унікальна історія, яка припаде їй до смаку.

Однією з найцікавіших історій, гідної окремої уваги, є комікс Jack Hammer 2, який розробники гральних автоматів втілили так, як вони це вміють. А саме створили відмінний яскравий слот із мультиплікаційними вставками та унікальними зображеннями. У ньому розповідається історія одного не зовсім звичайного лиходія, який задумав викрасти гарну співачку з шикарним оксамитовим голосом. Але вийде у нього це зробити чи все ж таки ні — повністю залежить від самого гравця.

Особливості ігрового автомата Джек Хаммер 2

Даний ігровий онлайн-слот націлений на величезну аудиторію, адже сама історія, символи та відео-елементи в ньому припадуть до смаку як новачкам у гральному бізнесі, так і досвідченим геймерам.

Цей слот можна назвати унікальним. Таким його роблять унікальні символи гри, незвичайні ігрові режими та зручна ігрова панель із найнеобхіднішими клавішами.

Унікальності грі надають 99 ліній, які активні протягом будь-яких спинів. Це допомагає гравцеві збирати великі виграші та залишатися у гарному настрої протягом усієї гри.

Символи ігрового слотаІдеальне поєднання різноманітних тематичних символів та їх функцій допомагає ігровому слоту Jack Hammer 2 довгий час залишатися популярним та улюбленим у багатьох геймерів. Випадання комбінацій виплат досить часто відбувається в ігровій слоті, але, крім частого випадання виграшів, ігровий автомат наділений функцією Sticky Win. Її суть полягає в тому, що у разі випадання комбінації перемоги виграшні символи залишаються на місці, а решта барабанів крутиться, намагаючись додати ще виграшних символів, зіставивши якнайбільше комбінацій. Обертання триває рівно до того моменту, поки не перестане щоразу на екрані з’являтися хоча б один символ, необхідний для вибудовування комбінацій виграшу.

Дикий символ

Без дикого символу та бонусу-скаттера ігровий слот Jack Hammer 2 так само не обійшовся. Саме ці символи привертають величезну увагу до себе через те, що для гравця формують унікальні набори з ігрових символік.

Диким символом в ігровому слоті Jack Hammer 2 є зображення з wild написом. Воно замінить кожен рядовий символ заради того, щоб геймер зміг сформувати комбінацію, за яку отримає кредитні ставки.

Скаттер є символ бонусу, на якому зображена риба. Якщо цей символ випаде в потрійній кількості мінімум, запускається режим Sticky Win, який допоможе гравцеві сформувати набір цих символів у кількості від п’яти штук. Якщо геймер не зможе зібрати хоча б п’ять, то він просто отримає за них ігрові ставки. Запускаючись, бонусний раунд подарує гравцеві нові символи Random Wild, які замінюватиму безліч піктограм, не рахуючи стандартного вайлда і скаттера.

Допомагаючи розслідуванню Джека Хаммера, гравець може заробити на цьому кредитні ставки та отримати масу емоцій завдяки відмінно збалансованому візуальному та технічному оформленню слота Jack Hammer 2.

Крім Джека Хаммера, геймеру на допомогу прийдуть кнопки на панелі керування, серед яких знаходяться всі зручні та корисні клавіші. Гравець може самостійно вибирати рівень ставки, від якого залежить плата гравця за прокручування. Запустити спини можна або кнопкою разової прокрутки, або за допомогою автоспину.
Насолоджуючись графікою на найвищому рівні та тематичною атмосферою гри, кожен може відпочити під час ігрового процесу від сірих буднів та отримати за це великі виграші.

Exit mobile version