Ігровий автомат Island2 грати онлайн

island 2

Ігровий автомат Island 2 (Острів 2) є вдосконаленою версією автомата Island. Він також, як і його попередник, був випущений компанією Ігрософт. Загалом тематика, інтерфейс та розміри виграшів не змінилися. Щоб грати безкоштовно і без реєстрації в апараті Острів 2 не потрібно проходити реєстрацію або відправляти sms, достатньо натиснути кнопку start і ви вже граєте в улюблений слот!

Єдина суттєва відмінність від першого варіанта в тому, що в Острові 2 встановлено унікальну математичну модель, яка дозволить Вам отримувати максимальні виграші за невеликих ставок.

Безкоштовна гра на автоматі Острів

Безкоштовно грати на автоматі Острів дуже просто, достатньо ознайомиться з елементами керування слотом, а також розібратися в деномінації символів слота. Зображення символів так само не відходять від початкової тематики. Головний герой все той же нещасний Робінзон, кинутий під опікою долі на безлюдному острові. На допомогу йому даються пляшечка з листом, що пристала до берега, величезна черепаха, кермо корабля, морський птах — чайка та інші схожі символи.

Всі назви апарату: Island 2 | Острів 2 | Острів Робінзона | Ісланд 2 | Ісленд 2 | Робінзон 2

Найдорожчими вважаються зображення дельфіна, рятувального кола та піктограми Island.

Є в цьому слоті символ помічник. Говорячи азартною мовою дикий символ. Це дельфін. Він може замінити інші символи, крім найціннішого Island.

Scatter, тобто символ розкиду острів. Він же виступає і як бонусний символ.

Щоб запустити основну гру, потрібно вибрати кількість необхідних ліній для гри і зробити на них ставки. Після цього легким рухом руки натиснути кнопку Start. У головній грі Ви маєте можливість задіяти лінії від однієї до дев’яти. На ці горизонталі Ви маєте право зробити внесення (ставку), яку визначаєте самі, але яка не перевищує максимум 25 кредитів. Відповідно, найбільша ставка у цьому ігровому слоті становить 225 кредитів.

Автомат влаштований так, що ви не пропустите жодної виграшної комбінації. У разі випадання такого поєднання символів лінія запалюється, а її номер привітно кліпає Вам. На всі питання, що виникли під час гри, а також виграшні комбінації відповість таблиця виплат, яку Ви зможете викликати, натиснувши кнопку Допомога. Виграшними є ті лінії, в яких випало три і більше подібних зображення.

Бонусна гра автомата Острів 2

Як було сказано вище, бонусну гру може запустити комбінація із трьох і більше зображень острів. Бонусна гра змушує вас робити вибір. Крузо опиняється посеред океану на плоту, а перед ним із води виглядають п’ять риб’ячих плавців. Завдання полягає в наступному: потрібно по черзі вибирати плавнички та оцінювати, хто є їх власником. Якщо плавець належить дельфіну, Ви стаєте володарем бонусу. Якщо наткнетеся на акулу гра завершується. У випадку, якщо Ви успішно відгадаєте всі п’ять плавників, Острів 2 дасть вам можливість зіграти у супер бонусну гру. У чому її зміст? Тут події розвертаються вже на березі між двома пальмами, на яких висять шматки апетитного м’яса. Він тому і називається Сніданок Робінзона. Мета Робінзона – вибрати правильний шматок м’яса та отримати певний виграш. Не бійтеся програти всі гроші, які Ви виграєте, залишаться за вами.

Ризикова гра апарату Island 2

Island 2 дає можливість зіграти в ризик гру, що не може не тішити справжніх азартних гравців, тому що саме ця гра може збільшити ваші кошти на рахунку вдвічі. Просто натисніть кнопку Double після того, як випаде успішна комбінація та зіграйте. Сенс ризик гри досить банальний потрібно просто передбачити, який бік монетки відкриється перед вами: орел чи решка. Потрібно сказати, що гра практично нескінченна вона може тривати стільки, скільки забажаєте, поки Ви або зазнаєте краху, або не вирішите забрати виграш.

Автомат Острів 2 досить простий у використанні, як і інші слоти виробника Ігрософт. Смішна пригодницька тематика не дасть Вам занудьгувати, а нехитрі, але цікаві раунди бонусної гри та ризик гра дадуть можливість виграти пристойні гроші, просто підключивши до гри свою інтуїцію.

Exit mobile version