Ігровий автомат Island грати онлайн

island

Ігровий автомат, про який йтиметься в даному огляді, пропонує азартним гравцям повернутися назад, в дитинство, де користувач зачитувався чудовими книгами про пригоди мореплавців та Острові Скарбів. Напевно, багато азартних гравців у ті часи мріяли потрапити на місце головного героя, який виявляється далеко від цивілізації, на таємничому покинутому острові. Однак подібне життя таїть у собі досить багато небезпек, про які користувач дізнається, вибираючи гру на слот-автоматі Island від чудової компанії Ігрософт, яка дарує своїм дітям приголомшливу графіку та неординарні сюжети додаткових міні-ігор.

Всі назви апарату: Island | Острів Острів Робінзона | Ісланд | Ісленд | Робінзон

Ігровий автомат Острів безкоштовна гра без реєстрації

Перед початком безкоштовної гри без реєстрації бажано познайомитися з символами та інтерфейсом ігрового автомата Резидент. Опинитися на безлюдному острові користувачеві доведеться, вибираючи безкоштовну гру в ігровий автомат під назвою Island, що, відповідно, перекладається як «Острів». Слот містить 5 ігрових барабанів, а складати результативні комбінації користувач зможе, використовуючи 9 активних ліній. Не забувайте зробити ставку, тому що тільки ставка зможеш зробити процес гри результативним. При грі на ігровому автоматі Island можна виставити мінімальний розмір ставки, який становитиме 1 кредит; і максимальний, що дорівнює 25 ігровим кредитам.

Ігровий автомат Island острів скарбів у світі азарту

Інтерфейс гри прикрасить портрет відчайдушного мандрівника, який зараз має досить жалюгідний вигляд. До острова, про який мова йде, він допливе на уламках від колись розкішного судна. Серед ігрових піктограм слот-автомата Island користувач зустріне такі речі, які, безперечно, будуть корисні на безлюдному острові. Тут і уламок Рульового Колеса великого судна, якому було приготовлено сумну долю, та піктограму, що ілюструє сам дикий Острів, а також бляшанка від консервів. Азартний користувач зможе послати традиційний «лист мандрівника», що потрапив у біду, за допомогою Пляшки, в яку можна покласти уривок паперу, що дивом зберігся. Також серед ігрових піктограм користувач зможе побачити білу Чайку, що ширяє над морськими просторами, та Черепаху, якій, безперечно, досить багато років.

Символи ігрового слота Острів

Ігровий автомат Island містить спеціальну символіку, яка послужить користувачеві помічником у спробі заробити призові гроші. Wild-символ слот автомата — це ігрова піктограма, яка є зображенням Дельфіна. Крім того, дані фішки, вибудовуючись у повному «комплекті» на лінії виплат, допоможуть користувачеві отримати хороші виплати ігрового автомата, тому що Дельфін також є досить цінним символом.

Скаттер-символом слота Island є піктограма, що зображує Острів. За традицією скаттер може з’являтися в будь-якому осередку на ігрових барабанах, а випадаючи в кількості від трьох і більше ігрових фішок, він може запускати бонусну міні-гру.

Міні-гра досить цікава, вона пропонує користувачеві неординарний сюжет. Втомлений від життєвих перипетій мандрівник спробує залишити острів водою. Навколо нього кружлятимуть небезпечні морські риби, чиї плавці виглядають над поверхнею води. Хто це — визначити досить складно, проте користувачеві слід натискати на плавці, що сподобалися. Ваше завдання полягає в тому, щоб уникнути попадання на плавник хижої Акули, яка сховалася серед дружніх до людей Дельфінів.

Бонусна гра автомата Island

Если же азартному игроку повезло сделать правильный выбор не менее 5 раз, то активируется следующий уровень бонусной игры, в которой любитель риска накормит незадачливого путешественника, выбрав из двух вариантов правильный. На пальмах подвешены аппетитные куски мяса, кликнув на которые вы можете или заработать еще больше денег, или отправить своего подопечного в ловушку.

Якщо азартному гравцеві пощастило зробити правильний вибір не менше 5 разів, то активується наступний рівень бонусної гри, в якій любитель ризику нагодує невдаху мандрівника, вибравши з двох варіантів правильний. На пальмах підвішено апетитні шматки м’яса, клікнувши на які ви можете або заробити ще більше грошей, або відправити свого підопічного в пастку.

Азартний гравець зможе активувати ризикований раунд, натиснувши клавішу Double. Це можна зробити після випадання на лінії виплат чергової виграшної комбінації. Користувачеві слід перевершити у майстерності гри «Орел або Решка» свого суперника. Що випаде, якщо монету підкинути? Відповідь це питання може або подвоїти суму, отриману за виграшну комбінацію під час основний гри, або позбавити її.

Азартний гравець має всі шанси повернутися до благ цивілізації з повними кишенями виграних монет і чудовими скарбами, які чекають на нього як нагороду за успішно пройдений важкий ігровий шлях. Слот Island від найвідомішого виробника Грасофт дуже барвистий, він насичений додатковими міні-іграми, сюжет яких неординарний і привабливий навіть для досвідченого азартного гравця. Слот майстерно обігрує обрану тематику, переносячи користувача у світ популярного мультфільму «Острів Скарбів», що, безсумнівно, йде на користь та грі, яка давно набула статусу популярної та затребуваної, яка пропонується багатьма ігровими платформами онлайн закладів. Нехай життя на віртуальному Острові загартує вас і принесе успіх!

Exit mobile version