Ігровий автомат Hooks Heroes грати онлайн

Игровой автомат Hooks Heroes

У наш час здивувати гравців піратською тематикою стає дуже складно, але компанія NetEnt все ж таки випустила цікавий ігровий автомат у подібній стилістиці, який за рахунок низки переваг відрізняється від існуючих аналогів. Слот Hooks Heroes по-справжньому вражає користувачів своїм незвичайним дизайном, оригінальною добіркою додаткових функцій та безліччю інших особливостей, які навряд чи вдасться знайти у подібних ігрових автоматах.

Характеристика грального автомата


Ігровий автомат представлений гравцям у яскравих фарбах, ігрові барабани містять безліч мальованих мультяшних героїв, які повністю відповідають запропонованій ігровій тематиці. Фон слота також мультяшний, гравці зможуть спостерігати корабель, що борознить простори океану, невеликий острів, яскраве сонечко та густі хмари. Фон повністю анімований, що надає грі додаткової динаміки та насиченості. Музичний супровід легко порадує геймерів і навіть дозволить їм без проблем переміститися у віртуальний світ, сповнений піратів та незабутніх пригод.

За своєю структурою слот є повністю класичним, оскільки пропонує користувачам 5 ігрових барабанів та 20 активних ліній виплат. Ігрове поле розташоване по центру екрану, зверху знаходиться рядок з підказками, а одразу під ігровими барабанами розташована панель управління ігровим процесом, представлена ​​набором інтуїтивно зрозумілих кнопок. У грі доступні стандартні налаштування користувача, інтерфейс слота повністю русифікований, що дозволяє розширити аудиторію користувачів.

Символи ігрового автомата


Символіка у грі грає одну з основних ролей, в автоматі Hooks Heroes розробники задіяли 10 звичайних картинок, до яких входять головні герої — пірати та стандартний набір карткових піктограм. Кожен із символів закріплює за собою певні множники, згідно з якими розраховуються суми грошових призів. Крім простих зображень, користувачам також пропонується кілька спеціалізованих символів, таких як вайлд та скаттер. Дикий символ представлений у вигляді капітана Крюка, до унікальних здібностей якого слід зарахувати можливість заміни простих піктограм у ситуаціях, коли це необхідно. Пірат у костюмі крокодила представлений гравцям у ролі скаттера символу.

Дане зображення буде здатне активувати режим фриспінів: при появі двох символів scatter символів гравцям буде запропоновано одне обертання, комбінації від трьох символів будуть давати старт вільному режиму. Перед запуском фриспінів гравцям доведеться зробити вибір щодо додаткової функції, таким чином, режим Fairy запропонує 7 спинів, режим Mermaid – 10 спинів, режим Pirate – 15 спинів. Кожна із запропонованих опцій має свої особливості. Fairy Feature — під час кожного спина на ігрових барабанах буде з’являтися 2, 3, 4 або 5 символів, що перекривають вайлд. Mermaid Feature — під час дії даної функції абсолютно всі виграші будуть множитися в 2 рази, а якщо комбінація містить хоч один вайлд, то виграші будуть множитися на 4.

Pirate Feature — у процесі даного режиму всі вайлди зникатимуть з барабанів, а нагороди користувачі отримуватимуть не за послідовності символів, а просто за їх наявність на ігрових барабанах. Ризикованої гри та прогресивного джекпоту у грі не передбачається, проте, процес гри і без цього досить насичений та захоплюючий.
Слот Hooks Heroes сподобається гравцям, завдяки чому користувачі зможуть навчитися правильно поєднувати приємне з корисним.

Exit mobile version