Ігровий автомат Hellboy грати онлайн

hellboy

Хеллбой — відеослот, розроблений компанією Мікрогеймінг на серію коміксів з однойменним головним героєм, що вже полюбилася багатьом.

Тут на вас чекають 5 барабанів, 20 ліній для ставок, своєрідна атмосфера та гігантські призові.

Особливості грального автомата Хелбой

При запуску відеослота перед користувачем відразу ж постає зловісна картинка: похмуре місто, на тлі якого видніється чи то змія, чи восьминіг. Додають колориту символи, що використовуються в грі, багато з яких по-справжньому страшні, а також функціональна панель, немов вибита з каменю. А якщо взяти до уваги аудіо мелодію, то автомат можна сміливо вважати одним із найбільш загадкових серед усіх існуючих.

Ігрові символи випадають рандомно на 5 барабанах. Кожен барабан містить трійку символів. При виграшах деякі елементи починають блимати та анімуватись, як і активні лінії, на яких вони розташовані. Ліній для ставок лише 20, кожна з них підписана відповідним числом на бічній панелі барабанів.

У верхній частині відеослота можна побачити логотип і пару кнопок, відповідальних за налаштування оформлення.

Мінімальний розмір ставки не може опускатися нижче 0.01 на лінію. Поставити максимальну ставку можна на суму, що не перевищує 50 кредитів.

Опис символів

Ігрові символи представлені досить широко. Під час спинів перед очима гравців з’являються 10 стандартних символів та парочка особливих, які не завжди грають за звичайними правилами, проте роблять суттєвий внесок у підсумкову скарбничку.

У результаті ми маємо добротний відеослот, який зумів включити все найкраще, що було придумано розробниками за весь час існування автоматів, і нові рішення, що зробили гру унікальною в своєму роді. Під перевіреними часом елементами покладаються обертання, дикі символи, барабани та інші терміни, знайомі всім без винятку обивателям. Що ж до новинок, то до них можна сміливо віднести похмуре оформлення та відповідну тематику гри, а також унікальний бонусний та супербонусний режими, яких неможливо ніде більше зустріти.

Exit mobile version