Ігровий автомат Golden Tour грати онлайн

Існує думка, що гольфпрестижний видспорту, розрахований на забезпечених людей. Необхідне обладнання коштує недешево. Змагання з гольфу славляться щедрими призами та користуються популярністю серед глядачів. Провайдер програмного забезпечення Playtech розробив ігровий автомат Golden tour, щоб кожна людина отримувала задоволення від гри у зручний для неї час. Дизайнери намагалися передати тонкощі гольфу. У відеослоті вам трапляться символи, такі як: машина, сумка з ключками, пиво і так далі.

Відеослот оснащений п’ятьма барабанами і п’ятьма активними ігровими лініями. Щоб розпочати гру, виберіть кількість ігрових ліній і визначиться за розміром ставки. Символіка гри продовжує тематику грального автомата. Два жовті кулі виступають ваїлд символом і замінюють інші, щоб отримати виграшну комбінацію. Символом розкиду виступають зображення ховраха, качки чи сома. Комбінація з трьох і більше таких іконок в одному ряду запускає безкоштовні обертання барабана.

Ігровий автомат Golden tour обов’язково сподобається шанувальникам гольфу та азартних ігор. Радимо почати знайомство з грою та безкоштовним режимом, щоб краще розібратися з правилами та управлінням. Але якщо вирішили перевірити удачу – обов’язково спробуйте гру на гроші.

Exit mobile version