Ігровий автомат Global Traveler грати онлайн

Будь-яка людина знаходиться в пошуку нових вражень та переживань, кожному цікаво, як живуть люди в інших державах. У вас душа авантюриста — тоді ігровий автомат Global traveler, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації відправить вас у вояж небаченими досі місцями.

Ігровий автомат оснащений барабанами та дванадцятьма ігровими лініями. Розмір ставкив діапазоні від одного цента до десяти доларів. Максимальний виграш однією лінії дорівнює десяти монетам. Сюжет в ігровий автомат Global traveler грати безкоштовно і без реєстрації не залишить вас байдужим. У грі є необхідні атрибути: символи, помножувачі та бонусні раунди. Звісно ж, у слоті передбачила додаткова лотерея. Прекрасний дизайн та запальний музичний супровід створить у вас відчуття реальної подорожі незвичайними місцями планети Земля: до Єгипту, Франції, Італії та інших. А там ви побачите сіднейський оперний театр, статую свободи та інші чудеса нашої планети. У грі достатня кількість сюрпризів, які збільшать шанси на перемогу і дадуть можливість заробити грошей. Для початку гри визначтеся з кількістю ігрових ліній та вперед до перемоги.

У грі ви зустрінете багато символів та кожного з них своє значення. Символ із зображенням літака — дикий. Цей символ здатний замінити символи, що не залишають, щоб зібрати виграшну комбінацію. А якщо ви зберете п’ять символів із зображення літака в одній ігровій лінії, то ви зірвали джек піт. Квиток є символом розкиду, який надає безкоштовні обертання за умови випадання від трьох одиниць символу. Три зображення валізи набитої грошима викликає бонусну гру. Перемога у бонусному раунді в ігровий автомат Global traveler принесе вам приз. Не гайте часу — грайте у віртуальний апаратGlobal traveler.

Exit mobile version