Ігровий автомат Fruits’n’Starts грати онлайн

Найперші онлайн ігрові автомати пропонували користувачам просте графічне оформлення найчастіше на фруктову тематику. Але з того часу пройшло багато часу, а тому графіка, її якість і самі сюжети фруктових слотів стали різноманітнішими. Так, одним із найцікавіших автоматів сучасності, виробленим знаменитою компанією-розробником Playson, є Fruits’n’Starts.

Особливості автомат Фрукти та зірки

Графіка гри виконана у яскравих відтінках. Гра розгортається на зеленому тлі, що відображає соковиті символи, що відповідають темі. Крім того, в автоматі використовуються різні анімації, що надає ігровому процесу більшого інтересу та виділяє її серед інших слотів. Також слід зазначити наявність в автоматі музичного супроводу, який відображає загальний стиль слота.

Символи автомата

Суть ігрового процесу на даному слоті полягає в тому, щоб створювати комбінації та отримувати за це винагороди. Робиться це на основі п’яти ігрових ліній та п’яти барабанів, які відображають ігрові символи. Щодо цих символів, то всі вони, так чи інакше, відповідають тематиці гри. Найбільш прибутковим зображенням, яке використовувалося свого часу у стандартних автоматах, а тепер задіюється у цьому слоті, є червона сімка. Комбінація із цим символом обов’язково принесе гравцеві до 5000 кредитів. Другим справді важливим символом гри можна вважати scatter. Він представлений зображенням зірки та здатний створювати комбінації без прив’язки до певної ігрової лінії. Виплата за три і більше скатерів здійснюється не монетами, а коефіцієнтами, на які множиться загальна ставка на гру. Також у грі є можливість сформувати комбінацію за участю кавуна та винограду, що дасть гравцеві не більше 500 монет. Слива та апельсин, лимон та вишня гарантують гравцеві виграш розміром до 200 кредитів і то у випадку, якщо в комбінацію збереться п’ять однакових картинок.

Однією з особливостей даного автомата вважатимуться наявність у ньому ризик гри. Її активація можлива лише після складання будь-якої виграшної комбінації та натискання при цьому кнопки GAMBLE. Відкривши ризикований раунд, перед користувачем виявиться перегорнута карта та кілька кнопок. Завдання гравця полягає в тому, що йому необхідно з першого разу передбачити колір закритої карти, щоб подвоїти виплату за переможний спин. Подвоєння можна робити з однією і тією ж винагородою до п’яти разів поспіль.

Як правило, ігровий процес на автоматі потрібно починати з теоретичного ознайомлення. Так, гравцеві слід ознайомитися з інформацією, поданою у розділі INFO. Там він знайде коефіцієнти виплат за кожну можливу комбінацію, а також розгляне структуру ігрових рядів у відеослоті. Що стосується цих ліній, то відрегулювати їх кількість для гри можна натисканням кнопки LINES. Для більш частого складання комбінації найкраще використовувати 5 активних ліній. Також гравцеві потрібно вибрати оптимальну ставку, яка впливатиме на суми виплат за виграшні комбінації. Мінімальна ставка у грі дорівнює 0.01 монеті, а максимальна – 1 монеті на один активний ряд. Після виконання всіх цих дій можна приступати до обертання барабанів, використовуючи кнопку ручного запуску SPIN або автоматичних прокруток AUTOSPIN.

Ігровий автомат Fruits’n’Starts сподобається всім любителям фруктових відеослотів, які хочуть нової та цікавішої графіки. Мало того, на гравців чекає ризикована гра, а також вигідна таблиця виплат, що дозволить їм дійсно часто і багато вигравати.

Exit mobile version