Ігровий автомат Football Star грати онлайн

football star

Немає потреби вкотре нагадувати про те, наскільки популярною нині грою є футбол. Прототипом гри у футбол є стародавні ритуальні ігри з м’ячем, які були популярні в давнину практично на всіх континентах, що підтверджують багато історичних розкопок. Про розвиток професійного футболу як популярної командної гри можна говорити, починаючи з 1880 року, інтерес до якого розпочався з Англії. Сьогодні цьому командному виду спорту, який має вже свою неабияку історію, присвячено безліч фільмів та ігор. Не залишилися осторонь і розробники програмного забезпечення для онлайн-казино, і сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги ігровий автомат Football Star («Зірка футболу») від виробника Microgaming. У грі ви зустрінете яскраву графіку, доповнену гарною анімацією, відмінний звук, спеціальні символи, безкоштовні обертання барабанів, а також додатковий захоплюючий бонусний раунд гри. Розглянемо його у всій красі докладніше.

Особенности автомата Football Star

Football Star – это пять барабанов и 243 способа формирования призовых комбинаций. Интерфейс слота довольно понятен и прост, так как полностью русифицирован. На главном экране размещен красочный стадион, на котором и разворачивается сие увлекательное действо. Диапазон ставок довольно широк и позволяет играть от 1-го до 10-ти кредитов. Максимальная ставка будет равняться 50-ти монетам. Разумеется, чем выше ваша ставка, тем выше и риски, но также выше и вероятность получить крупный приз. Выигрыш вы будете получать за три, четыре и пять одинаковых картинок на одной линии, за исключением тех комбинаций, в которых участвовал символ разброса. Выигрышная линия, на которой образовались одинаковые картинки «взрывается» и исчезает, освобождая место для новых символов с новыми возможностями соответственно.

Як грати на слоті Football Star

У грі Football Star немає фіксованих ліній, зате у вас є 243 можливості побудувати призову комбінацію на п’яти барабанах. Інтерфейс гри повністю русифіковано. Управління грою здійснюється за допомогою кнопок ‘ставка’, ‘вартість монети’, де ви виставляєте потрібну кількість кредитів, і спин, за допомогою якої запускаєте обертання. Цією ж кнопкою можна скористатися, коли під час прокрутки барабанів захочете їх призупинити. Також до ваших послуг автоматичне обертання барабанів. Щоб дізнатися, які коефіцієнти виплат обіцяні за той чи інший ігровий символ, перегляньте вкладку «перегляд виплат». Вся необхідна інформація щодо ігрового процесу відображається на екрані. Також слот оснащений додатковими налаштуваннями користувача і довідкою, якими ви можете скористатися за бажання у верхньому кутку екрана.

Ігровий автомат Football Star сподобається і всім любителям футболу та шанувальникам азартної гри, оскільки даний слот вміло поєднує у собі захоплюючий ігровий процес з відмінними можливостями придбати цінні грошові винагороди. Грати на Football Star ви можете безкоштовно заради інтересу, щоб познайомитися з грою ближче і потім сміливо робити ставки та вигравати великий куш. Граючи на Football Star, ви відчуєте себе на живому стадіоні, повному класних сюрпризів.

Exit mobile version