Ігровий автомат Flowers грати онлайн

Компанія Net Entertainment вирішила подарувати своїм шанувальникам справжній букет азарту, гарного настрою та квіткового шарму, створивши ігровий онлайн-автомат Flowers. Слот чудово оформлений, функціонально привабливий креативними рішеннями та дозволяє приємно провести час, заробляючи при цьому приємні суми.

Основні характеристики слота Flowers

В автоматі Квіти п’ять барабанів, де розташовано 30 ігрових ліній. Така конструкція значно підвищує виграшність слота, адже комбінацій може складатися більше, ніж інших слотах.

Кількість ліній на раунд, номінал монет та їх кількість на лінію визначає гравець. Доступні монети від 1 до 50 центів. Максимальна ставка вимірюється 150 монетами, оскільки у грі діє подвійний принцип ставки. Максимальна виплата у грі – Х5000.

Виплати починаються з комбінацій, що складаються із трьох однакових символів. Скластися комбінація повинна зліва направо, початися з крайнього барабана.
Їх додаткових опцій у Flowers є дикий символ, бонусний сволом та безкоштовні обертання.

Спеціальні функції

У компанії Net Entertainment кожному автомату надають неповторний шарм, наділяючи його якоюсь креативною опцією. Flowers не є винятком. На цей раз оригінальним елементом слота стали DOUBLE-символи. Це подвійні зображення кольорів в одному осередку. Вони дорівнюють двом одиночним символам.
Таку властивість мають всі без винятку символи автомата, включаючи і спеціальні — дикий і вільний. Тож у таблицях виплат значаться комбінації, які з десяти однакових зображень.

Чотириразове випадання символу Free Spins у будь-якому місці екрану активує безкоштовні обертання з потрійним мультиплікатором.

Оформлення та символи

символы автомата Flowers
символы автомата Flowers
символы автомата Flowers
символы автомата Flowers

Усі, хто вибирав Flowers, відзначають, що це один із найбарвистіших і естетично привабливих слотів у світі геймблінгу. Ясний, сонячний настрій є у кожній деталі оформлення, починаючи з великої сторінки. Кожен квітковий символ по-своєму привабливий і має унікальний характер. Квіти на екрані гніваються і веселяться, зловтішаються і розчулюються — художники-дизайнери компанії попрацювали на славу! На екрані — феєрверк кольорів та відтінків, море світла та яскравих моментів!

Усі базові символи гри – квіти. Максимальна вартість квітки – символу – Х2000. Ось карти квітами точно не назвеш, але вони виконані настільки барвисто, що вдало вписалися в квіткову компанію.

У грі є дикий символ — це напис WILD на червоному тлі сонця. Дикий символ – це єдине зображення, яке не може бути подвійним. Він утворює виграшні поєднання із 3-5 символів. Три символи оцінені коефіцієнтом Х350, чотири — 1000, п’ять — Х5000.
Дикий символ може замінити у неповній комбінації будь-яке зображення, окрім подвійних символів (Duble) та Free Spins. Дикий символ активний під час безкоштовних спинів.

Другий спеціальний символ — це Free Spins, не прив’язаний до ліній, що випадає на екрані вільно. Він може існувати як Duble-версія. Чотири та більше Free Spins активують безкоштовні спини. Утворює виграшні комбінації, починаючи з трьох зображень коефіцієнт Х2. Чим більше Free Spins на екрані, тим вищий виплатний коефіцієнт і тим більше безкоштовних спинів активується. За 8 символів належить множник Х10 і 30 безкоштовних обертань.

Управління автоматом

Запуск барабанів стартує з кліка по центральній кнопці. Поруч — кнопка, що активує авторежим гри. Попередньо слід вибрати номінал ігрових монет, кількість ліній на раунд та рівень (кількість монет на лінію) ставки. Можна відразу вибрати максимальну ставку — на панелі є спеціальна кнопка. Усі вибрані показники залишаються на екрані у спеціальних табло.

Квіткова тема неодмінно приверне увагу жінок: хто з них не мріє отримати гарний букет і небагато грошей на приємні витрати?!