Ігровий автомат Excalibur грати онлайн

Игровой автомат Excalibur

Виробник ігрового онлайн-софту для онлайн-закладів з усього світу — компанія NetEnt цього разу вирішила обіграти у своєму п’ятибарабанному слоті Excalibur тематику середньовіччя, переважна більшість сучасників з яким пов’язують епоху лицарства, подвиги короля Артура та містичні істоти.

Оформлення слоту Екскалібур

З моменту першого запуску слота чути тупіт копит, іржання коней і насвистування їздця, що, очевидно, знаходиться в далекій дорозі. Інтерфейс слота підтверджує здогад про середньовічну тематику слота: з обох боків від п’ятірки барабанів розташовуються запалені свічки, серед ігрових символів зустрічаються карткові елементи, виконані у вигляді іменних щитів, лицарі в обладунках, сам король Артур і його легендарний меч, витягнутий власноруч. Трохи романтики додають закохана парочка, чарівник та таємнича дівчина, що з’являється з океану на тлі місяця. Ігрові символи не надто реалістичні, практично не анімуються навіть у разі виграшу, що судячи з усього є задумом розробників, які намагаються максимально передати атмосферу того часу.

Особливості ігрового процесу


Щоб усвідомити основні правила гри, достатньо звернутися до розділу Таблиця виплат, який містить вичерпну інформацію про цей відеослот. На першій сторінці розділу красуються найбільш прибуткові символи: wild, яким вважається меч у камені, золотий wild — золотий меч у камені та золотий кубок, що є символом розкиду. Дикі символи здатні підміняти символи, якщо така підміна дозволить утворитися виграшної комбінації. Замінений може бути будь-який елемент крім символів wild та розкиду. Виграші за комбінації, отримані за допомогою звичайного дикого символу, додатково подвоюються, а якщо до серії були причетні golden wild — множаться в 4 рази. Звичайний символ wild також утворює власні комбінації (до 10 000 загальних ставок). Скаттер, на відміну від звичайних ігрових елементів, вказаних на наступній сторінці розділу, здатний збагатити користувача при двох і більше випадання незалежно від кількості активних ліній. Більше того, при трьох скатерах гравець отримує 10 безкоштовних обертань, при 4 — 20, при 5 — 30, і це без урахування гарантованих виплат!

Щоб здійснити запуск обертань, слід на нижній панелі вказати діапазон ставки, вибравши рівень (від одного до чотирьох), кількість ліній (від 1 до 20) та номінал монети (від 0.01 до долара), після чого активувати кнопку запуску обертань, виконану у вигляді кругові стрілки. Гра на максимальних ставках можлива і за спрощеною схемою досить натиснути Макс. ставка та обертання автоматично здійсниться без натискання на спину. Максимальний джек-пот, який можна зірвати при грі на слоті – 120 000 монет, якщо вдасться зібрати 5 диких символів на одній лінії, граючи при цьому на максимальних лімітах.

Відеослот Excalibur не можна віднести до легендарних або багатофункціональних. Концепція слота передбачає лише наявність стандартного режиму, під час якого можна розважитись, активувавши безкоштовні обертання. Єдина різноманітність — наявність двох диких символів, втім, їхня відмінність одна від одної мінімальна, а випадають вони не дуже часто.

Що ж до щедрості виплат, то отримати виграш можна починаючи з двох збігів, проте слот не передбачає наявності ризикованого режиму та бонусних ігор, що дещо засмучує. Не вважали розробники необхідним створювати і автоматичний режим ведення спинів, що вважається обов’язковим у функціоналі відеослотів від конкурентів. Якщо ви скучили за тематикою середньовіччя і автоматів з 90-х, то цей слот є непоганим разовим рішенням, для більш плідної та цікавої гри радимо вам спробувати інші онлайн-автомати від виробника, наприклад слот Elements.

Exit mobile version