Ігровий автомат Elektra грати онлайн

Вагому частку продуктів компанії Playtech складають ігри, створені за мотивами коміксів Marvel та ігровий автомат Elektra якраз такий, у нього можна грати безкоштовно і без реєстрації.
Слот Електра оснащений п’ятьма барабанами і двадцятьма п’ятьма активними ігровими лініями, що збільшує шанси на виграш. Розібратися в графіку та правила слота вам знадобиться режим без використаннягрошей. Для створення ігровий автомат Elektra використовували нові методики. Це помітно за шикарним дизайном та професійно намальованими картинками за мотивами коміксу. Звуковий рядвписався в цю чарівну атмосферу. Правила гри прості: спочатку ви визначається з розміром ставки та кількістю ігрових ліній. Для цього ви використовуєтекнопки Click to change і Lines.Розмір ставки коливається від половини кредиту до десяти кредитів на одну лінію.

Головним символом гри виступає Електро, вона ж і дикий символ. Бонусна гра в Ігровий автомат Elektra починається після того, як на екрані випаде комбінація з трьох іконок «Електра». Суть заохочувальної гри полягає в тому, що ви повинні вбити ніндзя (за кожного вбитого ви отримаєте двісті п’ятдесят кредитів). У ролі скатера знак електри – червоний тризуб, який приносить чотирнадцять безкоштовних обертів барабана.

У грі є і джек піт. І він не один, а їх цілих чотири: Power, Extra Power, Super Power і Ultimate Power тому можливість виграти підвищуються. Перед гравцем з’явиться вікно з двадцятьма осередками і користувач повинен відкривати закриті осередки, під якими ховається джек-пот.
Азартні гравці зможуть насолодитися грою в ігровий автомат Elektra, адже виграти легко. Гра побудована за мотивами коміксів — не проходьте стороною, відчуйте силу супергероя.

Exit mobile version