Ігровий автомат Disco Spins грати онлайн

Игровой автомат Disco Spins играть онлайн

Свого часу танцюристи диско були настільки популярні, що про них знали люди в абсолютно різних куточках нашої планети. У кожному клубі ці люди могли змусити зупинитися весь натовп і дивитися лише на себе та на свої стильні рухи. Їхній одяг, модний на той час, буквально захопив увесь світ, ніяка вечірка не могла обійтися без розкльошених штанів і великих пишних зачісок. Цей період в історії розвитку танцювальної та музичної культури зовсім не можна пропустити. Саме тому світ побачив відносно недавно новий, але багатообіцяючий ігровий слот Disco Spins.

З першої хвилини, як гравцеві відкриється ігрове поле, він відразу відчує весь дух танцювальних диско-вечірок завдяки графічному відображенню тематики та музики в ігровому автоматі. Різнокольорові поля, що переважають сині та сріблясті кольори, дискоболи та яскраві костюми героїв слота — все це чудово передає задум авторів та захоплює за собою гравців.

Особливості грального автомата

Цей ігровий слот буквально напханий масою особливих нововведень. Як досвідченим гравцям може бути відомо, будь-який ігровий автомат, що працює в режимі онлайн, обов’язково містить у собі чимало унікальних символів з особливими можливостями. Але в даному слоті практично будь-який символ може отримати право називатися унікальним, адже їх здібності залежать виключно від того, наскільки гравець щасливий.

Скаттер-символ, який може виявитися всього на трьох барабанах у грі, 3, 4 і 5, не залежить від того, чи опинилися скаттери на лінії чи ні. Цей символ виглядає як дискобол та підписаний у грі він відповідно. Якщо випадає всі три скаттери, то гравець відразу отримує доступ до бонусного раунду.

Не менш цікавою є дія вайлд-символу, що замінює всі піктограми в грі Disco Spins, за винятком символу розкиду, що дає геймеру бонуси. У цьому слоті вайлд залежить від кількох факторів відразу, але ним може стати будь-який танцюрист, який є присутнім на барабанах гри. У слоті всі осередки та всі танцюристи поділені за квітами. Коли при черговому прокручуванні в невизначеному порядку комірки стають різних кольорів, вайлди з’являться в тому випадку, якщо колір одягу танцюриста збігатиметься з кольором комірки. Усі інші символи, чиї кольори не збіглися з кольором своїх осередків, не можуть стати дикими.

Коли геймеру посміхнеться успіх і відкриється раунд бонусу, то перед ним відразу ж стане вибір того, який сценарій гри буде краще вибрати. Гравець має всього два варіанти: або це гра-бонус у звичайному режимі, або цей бонусний раунд пройде в режимі Disco Spins. Безперечно, ці два режими мають значні відмінності. Вибравши стандартний режим, гравцеві дістанеться 15 спинів, у яких братимуть участь абсолютно всі символи гри, а виграна сума буде потроєна наприкінці гри.

фріспіни

Раунд Disco Spins дає гравцеві всього 10 фриспінів, але при цьому з гри виключаються всі карткові символи, залишаються тільки скатери та танцюристи. У цьому раунді може пощастити зібрати ще кілька фриспінів. Яка гра проводитиметься залежить лише від самого гравця.

У грі беруть участь 20 ліній, і гравець не має можливості змінити їх кількість. Але в налаштуваннях гри є можливість змінювати ставку та вартість ігрових монет. Також на ігровій панелі розташовується кнопка, яка приводить гру в автоматичний режим. Натиснувши на неї, гравцеві пропонується вибрати, скільки фриспінів він хоче зробити. Так само за бажання він може їх зупинити будь-якої миті.

Exit mobile version