Ігровий автомат Diamond Valley Pro грати онлайн

Шанувальники азартних ігор, до вашої уваги представляється ігровий автомат Diamond valley. Ми раді повідомити, що цей ігровий автомат розроблений знаменитою компанією Playtech. І якщо ви не новачок у грі в ігрові автомати, то напевно знаєте, що ігрові автомати цієї компаніїцікаві, барвистіі приносять багато грошей. У ігрового автомата Diamond valley тематика підходить для любителів азартних ігор. Адже пошук скарбів, а точніше алмазів, справа азартна. На Землі залишилося не так багато родовищ алмазів, які не відомі людині, і в яких не ведуться розкопки. А вамгравці, завдяки ігровому автомату Diamond valley представиться можливість знайти родовище алмазів і як слід там покапати. Вести розкопки – це важка праця, але ж за це ви отримаєте грошову винагороду. І це плюс.

Як і у всіх ігрових автоматів компанії Playtech, у ігрового автомата Diamond valley яскраве оформлення з приємною музикою, яка супроводжує гравців всю гру. Символи в даному ігровому автоматі чітко промальовані. Символ текіли виступає диким і здатна замінити відсутні символи для отримання виграшної комбінації. П’ять текіл на одній виграшній лінії принесуть гравцю джек піт. Гриф розкидний символ, при випадінні трьох і більше символів на барабані активуються безкоштовні обертання. Для початку гри визначте кількість ігрових ліній та суму ставки. Існують і бонусні ігри в діамантовій алеї. Вони почнуться після того, як гравцеві випаде одночасно три символи бузкового камінця на долоні. У першій бонусній грі азартним гравцям належить вибрати з трьох копачів того, хто краще копатиме і принесе більше виграшу. А в другій бонусній грі необхідно буде вибрати, в якій руці дівчина має справжні алмази, а в якій їх немає. Чи не обділили автомат і ризик грою в якій можна подвоїти виграш. Для цього після кожної виграшної комбінації і запустіть гру на ризик і оберіть карту рангом вище, ніж карта казино.

Ну і, звичайно, це не всі переваги автомата. Грайте вігровий автомат Diamond valleypro безкоштовно і без реєстрації і відчуйте на собі переваги даного слота.

Exit mobile version