Ігровий автомат Diamond Dogs грати онлайн

Игровой автомат Diamond Dogs

Життя людей дуже яскраве та насичене. Щодня зустрічається щось цікаве та дивовижне. Особливо привабливе життя зірок, адже щодня на них чекають найкращі вечірки, нові знайомства, дорогі їжа та напої, несподівані та веселі події, багато цікавого, і, звичайно ж, модні вбрання. Все це люди знають про себе, але може бути і так, що собаче життя дуже схоже на людське. У них напевно також є свої зірки, у зірок сек’юріті, а за фотографіями знаменитих собак старанно полюють папараці.

Своє бачення життя знаменитих собак чітко показують розробники Netent, які створили ігровий слот Diamond Dogs. У ньому гравець побачить особливу, але зрозумілу будь-якій розповіді про те, як виглядає в розумінні розробників життя багатих і знаменитих собак тваринного світу. Вся гра оформлена багато, хоча і стиль виконання мультиплікаційного інтерфейсу. Позначення ліній, розташовані по обидва боки від п’яти ігрових барабанів, представлені у вигляді дорогоцінного каміння, на якому вказані номери гральних ліній. Навколо поля з барабанами так само все оздоблено золотом та коштовностями, а внизу лежать улюблені іграшки знаменитих псів.

Особливості автомата Діамантові пси

Панель керування містить всі необхідні клавіші, що допомагають в керуванні грою. По центру панелі знаходиться кнопка, яка запускає спину.

Серед ігрових символів слота Diamond Dogs геймер може побачити чихуахуа-зірку, небезпечного бульдога із золотими ланцюгами та пса-папарацці, який намагається зробити якнайбільше хороших фотографій знаменитостей тваринного світу. Там є і улюблені ласощі псів — кістки. Не обійшлося і без символів з позначеннями карт, які у слоті Diamond Dogs виглядають немов іменні значки на нашийники.

Сам слот не тільки має символи, виконані в стилі багатих і знаменитих собак, а й музичний супровід у ньому також не відходить від заявленої теми. Увага відразу концентрується на те, що при кожному натисканні на кнопку запуску прокручування всіх барабанів лунає характерний звук. Щоразу, коли на екрані виявляється переможна комбінація, всі переможні символи стають анімованими та супроводжуються приємною музикою.

Бонусна гра

Жоден слот не зможе обійтися без унікальних символів, що мають дивовижні здібності. Наприклад, цікава роль дикого символу. Ігровий автомат Diamond Dogs вайлд-символом зробив бульдога з масивним золотим ланцюгом. Він легко замінює більшу частину символів у грі. Йому не піддаються тільки скаттер та бонус. Зібравши від двох картинок на лінію, гравець зможе отримувати за цей символ приємні ігрові бонусні ставки.

Скаттер, що грає незалежно від ліній, зробили символ, на якому зображується собака в шубі і окулярах. Зібравшись у кількості трьох штук, вони відкриють для гравця вікно, в якому відбуватимуться фрізпіни. Також виграна ставка буде подвоєна, а потім додана до основного рахунку геймера.

Символ бонусу відкриє вікно бонусної гри лише в тому випадку, якщо він буде збудований по лінії і не менше ніж у кількості трьох штук. Символом бонусної гри у слоті Diamond Dogs став пес-фотограф. У разі складання переможної комбінації гравець опиниться у вікні з бонусом. У ньому в кілька рядів стоятимуть собаки-знаменитості. Гравцю необхідно буде вибирати когось фотографувати. За кожну фотографію гравцю нараховуватимуться певні кредити. Але якщо гравець помилиться з вибором потрібного собаки, то гра закінчиться, але поточний рахунок та вигране в бонусі залишиться у граючого.

Граючи в слот Diamond Dogs, мимоволі починаєш відчувати себе так, ніби й сам причетний до світу зіркових тварин, адже слот виконаний за найкращими канонами. У ньому задіяно кращу графіку, приємну музику і, найголовніше, відсоток віддачі грального автомата вкрай високий!

Exit mobile version