Ігровий автомат Devils Delight грати онлайн

Игровой автомат Devils Delight

Познайомиться з містичними персонажами і подивитися, чим вони займаються у вільний час, тепер можуть усі охочі. Для цього достатньо відвідати відеослот Devils delight від відомої компанії Net Entertainment. На цьому автоматі гравець побачить людські душі і каратиме грішників. Варто зазначити, що цей слот має безліч приємних сюрпризів, до яких можна сміливо віднести бонусні раунди, спеціальні символи та додаткові обертання. Крім того, автомат має високий рівень віддачі, що дозволяє гравцям отримувати пристойні виграші досить часто.

Особливості грального автомата Devil’s Delight

Дизайн автомата Devils delight був розроблений платформою у повній відповідності до його сюжетної спрямованості. Основний фон відеослота представлений у вигляді пекельного полум’я, в якому і живуть його головні персонажі. Є на апараті й цікавий анімаційний супровід. Воно запускається лише після вдалого обертання і лише за участю деяких символів. Також відеослот має і звуковий ефект. Його гравець зможе чути протягом усього розіграшу. Devils delight має 20 ігрових ліній. Максимальна ставка, яка може брати участь у спині, становить 200 кредитів. Оцінять гравці та російськомовний інтерфейс слота. Він характеризується лаконічністю та простотою.

Символи ігрового автомата

Під час боротьби за призи гравцеві доведеться зустрітися з багатьма містичними особами та предметами. На цьому автоматі вони з’явилися в образі тематичних знаків. Наприклад, тут можна побачити смерть з косою, чортів, руку скелета, 666, серце з ріжками, душі та багато іншого. Виграш гравцю принесуть лише ті символи, які одночасно з’явилися на лінії у кількості 3 та більше (іноді й 2).

Диявол – дикий символ автомата. Він замінює своєю присутністю на екрані ті символи (за винятком скаттера та бонусних знаків), яких гравцеві не вистачає для отримання виграшу. Wild з’являється на 2, 3 і 4 відсіку барабана і розширюється на його висоту.

Смерть з косою — бонус символ. Якщо гравцеві пощастило зловити її на трьох останніх барабанах, то він потрапить до раунду під назвою Збирач душ. Тут йому належить вгадати, який із гріхів скоїла та чи інша людина. Якщо йому це вдасться, то їхні душі вирушать у пекло, а на баланс до нього надійде пристойна винагорода. Варто зазначити, що зібрані в даному турі душі збережуться на слоті протягом 2 днів (дивитись їх кількість можна у спеціальному вікні Вимірник душ, що знаходиться внизу монітора).

Знак — скаттер символ апарата Devils delight. Побачивши на екрані 3 та більше розкиданих символів, гравець отримає безкоштовні обертання. Під час цих спинів виграші можуть бути збільшені від 1 до 5 разів.

Також відеослот подарує гравцеві 10 грішних спинів, якщо йому пощастить зібрати 15 душ. Варто відзначити, що вищою буде ставка гравця, тим більше виявляться виплати на просторах даного розіграшу.

Потрапивши на межі апарата Devils delight, гравцеві слід визначитися і з кількістю активних ліній (кнопка Лінії ставок), і з потрібним розміром ставки (Рівень ставки, Дост. монет). Після того, як ці питання врегульовані, можна розпочати запуск барабанної установки (дві кругові білі стрілки). Для отримання детальної інформації щодо правил автомата та вартості символів, гравець може скористатися за допомогою кнопки (Paytable).

Апарат наділений кількома щедрими раундами, що позитивно позначиться на балансі гравців. Проводячи своє дозвілля разом з Devils delight можна отримати хорошу дозу адреналіну і безліч приємних вражень.

Exit mobile version