Ігровий автомат Demolition Squad грати онлайн

Игровой автомат Demolition Squad

Сюжети ігрових слотів переносили гравців у різні і незвичайні локації. Не стане винятком і яскравий автомат під назвою Demolition Squad, підготовлений розробниками Net Entertainment для всіх любителів азарту. Динамічний і барвистий, цей мультяшний слот здатний не тільки підняти настрій, а й сприяти виграшу відмінної суми, що потішить ще більше! До того ж, функціонал слота досить простий, так що розібратися в ньому не важко.

Особливості автомата Demolition Squad


Дизайн слота нагадує кліпи відомої групи Gorillaz персонажі намальовані і немовби зійшли зі сторінок барвистого коміксу. Дія слота розгортається на будівництві, але завдання героїв цього автомат зовсім не будувати, а навпаки, руйнувати будівлі! Саме тому анімація деяких символів пов’язана із вибухами. Гравець чекатиме на виграшні комбінації з наступними героями: усміхнений хлопець із сокирою, хлопчик із зварювальним апаратом, дівчина в касці та з відбійним молотком, хлопець із дрилем, виконроб і робот. Поряд з персонажними символами, в автоматі діють і класичні цифрові та літерні елементи. Крім основних ігрових символів, у слоті також є додаткові, і вони пов’язані з тематикою гри. Завдяки яскравості та оригінальності оформлення слота, з ним ніяк не можна скучити! Варто відзначити також драйвове музичне оформлення із нотами електрогітари.

Символи курсу і номінал ігрового автомата

В ігровому автоматі Demolition Squad традиційні п’ять барабанів та сорок ігрових ліній, на яких розміщуватимуться виграшні комбінації. Кількість активних ліній не можна регулювати. З ігровою панеллю автомата розібратися досить просто. У центрі клавіша із двома стрілками, вона запускає обертання барабанів. Зліва від неї знаходиться клавіша автоматичної гри, праворуч кнопка максимальної ставки, яка встановлює найвищі показники. У лівому куті ігрової панелі розташовуються кнопка таблиці виплат (вона показує описи всіх активних символів), графа, що показує поточну ставку, а також важіль Рівень, яким можна підвищити або знизити ставку. Також зліва розміщені клавіші налаштування звуку, якості гри тощо. На правій стороні ігрової панелі вказано поточну кількість монет, що належать гравцеві, а також важіль, який регулює розмір монет (від 0,01 до 0,50). Щоб розпочати гру, необхідно встановити потрібні показники, а потім натиснути на центральну клавішу.

Також можна скористатися функцією автоматичної гри. Основні символи виплачують свої ставки (за найнижчих показників від 5 до 4000), також у грі є додаткові можливості та елементи. Дикий символ, або wild, з’являється лише на другому, третьому та четвертому барабанах. Його функція замінює собою інші символи (крім скаттера). Символ, який виявляється меду двома вайлдами, перетворюється на руйнівний вайлд (Demolition Wild). Він також може підміняти інші елементи для складання виграшних комбінацій. Скаттер-символ в автоматі Demolition Squad відкриває доступ до безкоштовних спін. Три скаттери виплачують десять безкоштовних обертань, чотири скаттери двадцять і п’ять скаттерів цілих 50 неоплачуваних спинів! Повторний виграш безкоштовних обертань під час раунду, що вже йде, можливий. Виграші монет під час Free Spins множаться втричі. Усі виграшні комбінації в автоматі формуються зліва направо, починаючи з першого барабана.

Цікаві персонажі, безліч додаткових можливостей, а також високі виплати навіть за мінімальних показників все це характеризує даний слот. Разом із командою веселих любителів вибухів вирушайте на зустріч пригодам, і удача обов’язково вам усміхнеться!

Exit mobile version