Ігровий автомат Daredevil грати онлайн

Компанія Playtech вже не вперше переносить героїв коміксів зі світу ігор і представляє на суд громадськості. Так з’явився ігровий автомат Daredevil, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Якщо говорити про жанр – це екшен автомат з цікавим сюжетом, який не залишить вас байдужим і подарує відчуття драйву. Грати на нашому сайті можна виключно на віртуальні гроші (кредити), але гра буде однаково цікавою.

Символами грального автомата обрали героїв коміксів Daredevil. Здирниця — головний символ апарату, він же і дикий. Він замінюєвідсутні символи для отримання виграшної комбінації.
Символ ‘DD’ — лейбл головного героя, виконує роль розсипного символу. Він надає гравцеві безкоштовні обертання, завдяки чому можна збільшити суму виграшу. Ігровий автомат Сіркаголовамає унікальну функцію, яку представляє символBullsEye. Розмістіть приціл на одному вікні автомата і якщо ви вгадаєте де з’явиться символ BullsEye, то виграш потроїться.

Мета гри – викриття кримінальних елементів, адже героїв бореться із ними. Вибирайте одну комірку з п’ятнадцяти, можливо там сховався противник — вразіть мішень на голові у недруга. Ви напевно оціните вибір доступної зброї. Яскравий інтерфейс — незаперечна перевага ігрового автомата Daredevil, в який можна грати безкоштовно і без реєстрації. Збираючи іконки героїв коміксів, ви наближаєтеся до перемоги. Вам з легкістю вдасться їх дізнатися, адже дизайнери передали зовнішній вигляд і атрибути героїв. Слід також відзначити той факт, що ігровий автомат Daredevil містить функцію BULLSEYER, яка збільшить виграш в три рази, для цього виберіть правильну комірку. Любителям азартних ігор неодмінно сподобається цей апарат, адже він представлений у прогресивних онлайн казино.

Exit mobile version