Ігровий автомат Колумб (Columbus) грати онлайн

Игровой автомат Columbus

І знову компанія Геймінатор радує нас захоплюючим ігровим автоматом під назвою Columbus. У цей ігровий автомат ви можете грати, не реєструючись і абсолютно безкоштовно.

Ігровий апарат Columbus Deluxe виконаний в яскравих фарбах з гарним музичним супроводом, що робить його ще якіснішим. А про безпеку можете не хвилюватися, оскільки він оснащений чесною системою. Головним персонажем гри виступає великий мореплавець Крістофор Колумб.

Безкоштовна гра на ігровому автоматі Columbus

Ігровий автомат Columbus Deluxe має п’ять ігрових барабанів та дев’ять виграшних ліній. Як і в інших гральних автоматах, вам належить поставити ставку на кожну ігрову лінію, а чим більше Ви зробите ставку, тим більше отримаєте виграш, за умови випадання виграшної комбінації. Головне не перестаратися і не забувати, що ви граєте в серйозну гру, і при невдалому прокручуванні барабана ви втратите весь виграш.

Під час гри ви зустрінете звичні вам символи ігрових карт, і вони зможуть вам принести від 100 до 125 кредитів на ігрову лінію. Кредит у сумі 250 одиниць на ігровій лінії принесе зображення циркуля. Зображення золотого намисто, що знаходиться на континенті Америки, порадує вас кредитом 400 одиниць. Зображення Королеви Великобританії, завдяки якій відбулася перша експедиція в Америку, принесе вам 1000 ставок на виграшній ігровій лінії

Якщо Ви зберете три і більше символів із зображенням кораблів, то для Вас відкриється бонусна гра і ви зможете десять разів прокручувати барабан абсолютно безкоштовно. Саме тому ця гра отримала друге ім’я: ігровий автомат Кораблі.

Бонусна гра автомата Колумбус

Головним персонажем гри виступає великий мореплавець Крістофор Колумб, який є першовідкривачем Америки. Також у колумбус він є диким символом. Зображення Колумба може замінити собою будь-яку символіку, що не дістає до виграшної комбінації. Але на жаль, на символ скаттера це не поширюється. Якщо удача повернеться до Вас обличчям і на ігровій лінії у Вас випаде комбінація з п’яти зображень Колумба, ми вітаємо вас, ви зірвали джек-пот, який становить 5000 кредитів.

Так само в грі columbus є і гра на ризик, в якій Вам необхідно визначити колір карти, яку вибере автомат.

Ну і насамкінець, пограйте в Columbus Delux, спробуйте свій успіх, адже грати в гру так просто. Ви можете грати як безкоштовно та без реєстрації, так і на гроші у будь-якому з казино клубів все залежить від вас. Бажаємо вам удачі.

Exit mobile version