Ігровий автомат Сircus (Цирк) грати онлайн

Силачі, акробати, клоуни та фокусники стали головними дійовими особами ігрового автомата Circus. Відеослот повністю передає чарівну та дивовижну атмосферу цирку. Він перенесе гравців у дитинство і дозволить їм знову насолодитися дивовижними цирковими трюками та постановками. Автомат не тільки підніме настрій учасникам розіграшу, а й надасть можливість отримати гарні виплати.

Ігровий автомат Цирк грати безкоштовно без реєстрації

Враховуючи тематичну спрямованість слота, він був представлений гравцям у яскравих тонах, переважно у рожевих. Дія апарату, як і поводиться, відбувається під куполом цирку. На особливу увагу заслуговує звукова підтримка автомата. Вона була представлена ​​у вигляді урочистого оркестру. Також гравець зможе почути і сміх клоунів, і захоплені оплески глядачів. Потрібно відзначити і оригінальний анімаційний супровід. З його допомогою гравець може побачити яскравий виступ акробатки, силача та інших персонажів Circus. Відеослот оснащений 21 лінією. На одну лінію можна зробити ставку у діапазоні від 1 до 500 монет. Цей факт говорить про те, що на апараті можуть проводити час гравці з різним рівнем доходів. Серед переваг Цирку потрібно виділити наявність бонусного, дикого та розкиданого знаків.

Символи ігрового автомата

Супроводжувати гравців до успіху будуть такі символи: мавпа, слон, приборкувач тигрів, маг, силач і таке інше. Існують на апараті і класичні символи, представлені в образі карт: J, Q, K і A.

Найбільш щедрим символом став приборкувач. Він здатний ощасливити гравця Джек-потом, якщо вдасться повністю зібрати лінію з таких знаків.
Клоун — wild символ відеослоту. Якщо виникне необхідність, він може замінити знак (крім бонусного та скаттера), якого гравцеві бракуватиме для завоювання перемоги. Крім того, на барабанах він може заміняти декілька позицій.

Фокусник – бонусний символ автомата. Він розширюється на всю висоту барабана і множить ставку на коефіцієнт виплат, який залежить від кількості фокусників, що з’явилися на екрані (не менше 3).
Цирковий манеж став scatter знаком. На жаль, він не може формувати виграшні комбінації, але вміє запускати безкоштовні спини. Для цього гравцеві достатньо зібрати на моніторі більше трьох подібних знаків.

Ризик у Цирку

Відвідати циркову виставу даного апарату, можна після введення в гру відповідного числа ліній та виставлення ставки. Якщо гравець захоче вести розіграш по великому, він може скористатися кнопкою Макс. Ставка. Вона миттєво виставить найбільші параметри. Боротьба за призи починається після натискання Старт. Для утворення прибуткового ланцюжка, гравцеві потрібно направити всі свої сили на те, щоб на активній лінії зібралося якнайбільше ідентичних знаків. Якщо гравець виявить бажання, то після отримання виграшу він може перевірити свій успіх у ризик — етапі, натиснувши на відповідну кнопку. Щоб залишити межі раунду переможцем, гравцеві потрібно визначити картку, яка буде вартістю вищою, ніж картка суперника. Складність цього туру полягає в тому, що вибирати гравцеві доведеться з 4 закритих карток. Потрібно зазначити, що виграш принесе йому добрий прибуток, а ось помилка позбавить усього призового фонду.

Апарат Circus досить затребуваний у всесвітньому павутинні. Кількість його шанувальників росте досить швидко. Секрет такого успіху полягає в якісному оформленні слота, широкому діапазоні ставок та високому рівню віддачі автомата. Словом, відвідавши цей відеослот, гравці отримають лише приємні спогади та гарні подарунки.

Exit mobile version