Ігровий автомат Captains Treasure грати онлайн

Представляємо вам чудовий ігровий відеослот Captain’s Treasure з піратською тематикою небезпечних морських пригод та полюванням за скарбами. Назва гри перекладається як «Скарби капітана», де ми й побачимо капітана піратського корабля,вірного друга папуги та скриню зі скарбами. Відмінний інтерфейс гри з символами, що характеризують світ піратів, і дзвін монет і звук скрипучого колеса, які супроводжують обертання барабанів і надають грі атмосферу справжності. Це дикий і розкиданий символи, безкоштовні обертання барабана — щедра бонусна система, яку пропонує даний ігровий відеослот.

Огляд відеослоту Captains treasure

Гра в Captain’s Treasure ведеться на п’яти барабанах з 9 призовими лініями. Такими вони називаються з огляду на те, що символи, які з’являються на них, формують собою виграшні комбінаціїякщо в кожній з них присутні не менше трьох однакових зображень. Грати можна по всіх лініях, до того ж максимальна кількість активних ліній у грі сприяє підвищенню шансів на придбання виграшу так само, як і високий розмір зробленої ставки. Максимальний розмір ставки в цій грі становить 45 кредитів на лінію, таким чином при залученні 9-ти ліній гравець заплатить за одне обертання барабана 405 кредитів. Великі призи доступні лише за умови гри на високих ставках. Максимальний із них оцінюється в 5000 кредитів, які щасливчик отримає за п’ять зображень двох схрещених шабель.

Ігрові символи

Роль дикого символу виконує у грі портрет капітана, який замінює символи, формуючи виграшні позиції в призових комбінаціях. Інші символи представлені наступними картинками: скринькою з коштовностями, штурвалом, схрещеними шаблями, якорем, традиційними символами гральних карт і картою, яка призведе до скарбів. Розкиданим символом виступає скринька зі скарбами, яка принесе гравцеві непоганий прибуток. П’ять картинок із скринькою помножать ставку учасника у 100 разів, а чотири та три символи у 10 та 5 разів. Крім того, цей символ відповідає за активацію 10 безкоштовних обертань барабана, якщо в будь-якому місці на екрані з’явиться не менше трьох зображень.

Також цінним символом є карта, адже вона вказує дорогу до коштовностей, які забезпечать безбідне існування на багато років. За п’ять символів піратської карти, збудованих в одну виграшну лінію, учасник отримає грошовий приз розміром 2500 кредитів. 1000 монет гарантовано за п’ять символів якоря та штурвала. А за зображення гральних карт, що залишилися, гравець отримає виграшідо 500 кредитів, залежно від числа символів, що випали на екрані.

підсумок

Додаткових бонусних раундів та ризик гри в даному ігровому автоматі немає. Але основний режим гри і без того пропонує хороші виплати, в якому є дикий символ і він замінює будь-який символ лінії та скаттер, який примножить виграш. Вирушайте на поски скарбів пліч-о-пліч з капітаном піратів.

Вибирайте ігровий слот Captain’s Treasure і на вас чекає захоплююча подорож в азартний світ піратських пригод.

Exit mobile version