Ігровий автомат Aztec Gold грати онлайн

aztec gold

Ігровий автомат Aztec значно відрізняється від інших відео-слотів, він може похвалитися бонусними раундами і фантастичними виграшами навіть на маленьких ставках.

Безкоштовна гра на автоматі Золото Ацтеків

Відмінність ігрового автомата Aztec Gold від інших гральних автоматів — захоплююча сюжетна лінія з великою кількістю пригод, пошуків скарбів та бонусів. На сайті PlayMaxima грати в Aztec Gold можна виключно у безкоштовному режимі. Безкоштовна гра доступна для всіх відвідувачів віртуального залу PlayMaxima, досить просто натиснути кнопку «старт». Ігрові кредити нараховуються на рахунок відразу після завантаження сторінки з ігровим автоматом. Нові кредити отримати легко, для цього просто перезавантажте сторінку з грою. Для початку гри вам потрібно визначитися з кількістю активних ліній і розмірів ставки.

Особливості ігрового автомата Aztec Gold

Особливістю даного слота є використання гри відразу на двадцять одну активну лінію. Головне правило залишається незмінним, запам’ятайте: чим більшу кількість ліній ви активуєте, тим вірогідніше, що незабаром ви отримаєте довгоочікуваний успіх. Номінал ставки коливається від однієї десятої кредиту до одного кредиту. Одна ставка – одна активна лінія. Граючи на 20 ліній, ігрові кредити будуть витрачатися в двадцять разів швидше, але при цьому ймовірність отримати виграш зростає.

Зображення піраміди – це бонусний символ, комбінація з кількох таких картинок на ігрових барабанах запускає бонусний раунд. Якщо ж ви в першій заохочувальній грі правильно визначите діамантову піраміду, ви стаєте учасником супер-бонусного раунду. Ми не будемо описувати відмінності супер бонусного раунду … пропонуємо зіграти Вам і випробувати удачу прямо зараз.

Завдяки автомату Aztec Gold ви потрапите в часи, які відомі тільки історії, насолодитеся неймовірними видами пірамідок і спробуєте виграти золото ацтеків.

Exit mobile version