Ігровий автомат Elements: The Awakening грати онлайн

Земля та повітря, вогонь та вода – ці чотири стихії керують світом. Компанія Net Entertainment презентує слот Elements: The Awakening / Стихії: Пробудження зі сміливим тематичним рішенням: гравцеві пропонується приборкати стихії, які вважаються всесильними. Здобувши перемогу, гравець отримає солідний виграш та непідробне задоволення від гри.

Особливості ігрового автомата The Awakening

В автоматі 20 завжди активних ліній та п’ять барабанів. На гру можна вибрати жетони номіналом від 0,01 до 0,5 євроцентів. Кожна лінія приймає десять монет. Максимальна ставка за такого підходу — 100 євро.

Максимально можливий виграшний коефіцієнт у грі – Х1500. Це виходить 150 000 євро — таку солідну суму принесуть гравцю чотири природні стихії, що оселилися в автоматі Elements: The Awakening.

Виграшні поєднання складаються мінімум із трьох символів, починаючи з лівого крайнього барабана, не перериваючись. До заліку йде максимальна за ціною комбінація на лінії. Виграшні поєднання по кількох лініях підсумовуються.

Особливі функції

Стандартні функції слота перекриваються кратними опціями. Насамперед, це лавиноподібне падіння символів – функція Avalanche. Зображення не звично обертаються, а саме падають у комірки. Якщо вони утворили на екрані виграшне поєднання, то вони яскраво вибухають і на вільне місце знову падають ігрові зображення. Так може продовжуватися досить довго, доки лавина не виявиться порожньою. Функція Avalanche закривається після чотирьох обвалів символів кожної стихії. При цьому починаються 10 безкоштовних спинів – FREE FALLS.

Результати Avalanche-раунду відбиваються на спеціальному лічильнику енергії стихій – кнопці запуску. Після кожного лавинного етапу в ньому накопичується енергія стихії, символи якої утворювали виграшні комбінації.

Сегмент із найбільшим показником енергії визначає різновид майбутнього етапу FREE FALLS: їх чотири види, як і стихій. В Air Storm дикий символ у першому обертанні випадає двічі у будь-якому віконці і залишається на барабані до кінця раунду. Fire Storm наділяє дикий символ властивістю розширюватись на перший/п’ятий барабан. У Earth Storm вайлд випадає лише на 2-4 барабанах і застигає там в очікуванні виграшної комбінації. Четвертий різновид вільних обертань Water Storm дозволяє дикому символу випадати на 3-х середніх барабанах з розширенням по вертикалі.

Оформлення та символи

Автомат чудово оформлений. Незвичайні символи, неземна музична тема, створюють космічний настрій. Щоб належним чином оцінити якість анімації, потрібно дочекатися виграшного поєднання. У цей момент на екрані — справжній вибух стихій з акумуляцією енергії на лічильнику, який є кнопкою запуску за сумісництвом. Чудова графіка, яскраві кольори в оформленні помітні при першому погляді на екран.

На екрані працює дев’ять символів. До них входять чотири символи кожної стихії та чотири істоти, які представляють ці стихії. Кожен символ має свої виграшні коефіцієнти, про які можна дізнатися в довідковому відділі.

Особливе місце займає дикий символ – WILD. Це зображення кам’яного куба із старовинними написами на бічних гранях. WILD символ з’являється на всіх, крім першого, барабанах. Головна властивість дикого символу — здатність замінювати в неповній комбінації будь-який знак, що бракує. Самостійних комбінацій WILD не утворює.

Нестандартним чином поводиться дикий символ у безкоштовних спинах. Тут він представлений чотирма варіаціями і може розширюватися в колонках у будь-яких напрямках, перетворюючи сусідні символи на WILD. Така властивість дикого символу значно збільшує виграш.

Управління автоматом

Панель управління лаконічна та зручна. Тут є кнопка, яка відповідає за вибір номіналу жетону. Кнопка РІВЕНЬ визначає кількість монет на лінію. Гра можна запускати в автоматичному режимі та в стандартному ручному. Для детальнішої інформації варто відкрити таблиці виплат. Інтерфейс комфортний та освоюється без проблем.

Exit mobile version