Ігровий автомат Avalon грати онлайн

avalon

Середньовіччя – це той час, який манить кожну людину. Саме в цю епоху відбувалися дивовижні події, що викликають захоплення. Розробники ігрового автомату Microgaming створили унікальну, оригінальну гру, яка розповідає про Авалону. Авалон – острів, де, за легендами, був викутий меч короля Артура Ескалібур.

Тема ігрового автомата Avalon не нова, більше того, вона популярна і давно відома. Сюжет оригінальний, містичний та досить розмитий. Не можна чітко побачити головних героїв, бо вони наче примарні статуї. Грати цікаво, завдяки атмосфері таємничості та азарту.

Опис ігрового автомата Авалон

Оформлення ігрового апарату якісне та відповідає духу того часу. Переважають сині тони. В оформленні символів використано й інші кольори, але вони не насичені яскраві, а приглушені. Тому слот сприймається дуже гармонійно. Звукове оформлення відповідне: спокійне та містичне.

Панель керування не вибивається оформленням із загального стилю. Є всі необхідні кнопки, нічого зайвого: вибір ставки, вибір ліній, яких, до речі, 20, а також кнопка пуску. Серед додаткових кнопок гравцю представлені можливість максимальної ставки, гра на рівні експерта, довідка та перегляд виплат. Інтерфейс зручний, зрозумілий, гравцям, які тільки-но почали грати, не буде складно розібратися в особливостях гри.

Опис символів

В ігровому апараті Avalon лише дванадцять символів. Серед них 7 сюжетних, включаючи три спеціальні, та п’ять карткових традиційних у незвичайному оформленні. Скатер. Роль скаттера виконує зображення привиду з мечем у руках. Цей символ може подарувати гравцю 12 безкоштовних обертів із множником 7.

Wild. Дикий символ у грі – скриня, в якій, ймовірно, зберігаються коштовності. Цей символ може замінювати інші, крім спеціальних. Ще один спеціальний символ – острів Авалон.

Як грати

Щоб розпочати гру, необхідно зробити ставку, вибрати кількість активних ліній. Після цього можна розпочинати гру. Кожен виграш можна помножити у кілька разів (х2 чи х4). Щоб помножити виграш вдвічі, потрібно вгадати колір карти. Вона чи червона, чи чорна. Щоб помножити виграш у чотири рази, крім кольору необхідно вказати мастило.

переваги

Ігровий автомат Avalon відрізняється багатьма перевагами, серед яких варто перерахувати: Зручна та вигідна кількість ліній. Широкий діапазон вибору ставки. Наявність спеціальних символів, які є виключно у цьому слоті. Наявність гри на ризик. Гравець може за власним бажанням множити виграш або упускати цю можливість.

підсумки

Ігровий автомат Avalon – цікава гра, яка відрізняється оригінальним сюжетом, присвяченим середньовічним легендам. Тут містика чарівників та фей, таємничі особистості королів, зброя та коштовності.

Інтерфейс зрозумілий, лаконічний, немає нічого, що б заважало грі. Є вже звичні спеціальні символи, а також переваги, які можуть бути виключно в слоті Avalon. Наявність гри на множення – величезний плюс, тому що гравці її люблять, а останнім часом чомусь розробники виключають таке доповнення.

Exit mobile version