Ігровий автомат Attraction грати онлайн

Игровой автомат Attraction играть онлайн

Користувачі, які в школі любили таку дисципліну, як фізика, напевно, знають про те, яка важлива штука — тяжіння. Особливо цікаво те, що, провівши нескладні досліди, можна вдосталь дослідити пристрій, який збільшує тяжіння користувачів всього світу до однойменної азартної гри Attraction (Притягнення). Адже незвичайний і стильний ігровий автомат, вироблений відомою компанією NetEnt, навряд чи залишиться непоміченим, дозволяючи переміщатися звичайному громадянину в таємну лабораторію, де створюється і тестується супер секретний прилад.

Характеристика грального автомату Attraction

Варто заздалегідь повідомити, що ігровий процес обіцяє безліч цікавих опцій: незважаючи на те, що функціонал відео слота є цілком традиційним набором, налічуючи п’ять барабанів і 10 ліній, на яких можна збирати виграшні комбінації. Мінімальний розмір ставки при цьому дорівнює одній ігровій монеті, а максимальна може досягати 10 монет.

Ігровий автомат Attraction також можна випробувати і в безкоштовному режимі – для того, щоб краще ознайомитись з його керуванням. Сам алгоритм гри має традиційний характер: користувачам пропонується складати результативні комбінації, варіанти яких представлені в таблиці виплат. Для цього слід мати однакові ігрові фішки на активній лінії ігрового автомата Attraction, починаючи з крайнього лівого реле, закінчуючи крайнім правим. Варто пам’ятати, що якщо на одній активній лінії випало більше ніж одне призове поєднання символів, то на ігровий баланс нараховується сума за найстарше поєднання. Модель рекомендованого ігрового автомата не дарма носить назву Притягнення — адже коефіцієнт виплат тут досить високий, наближаючись в 97%, що здатне притягнути запаморочливу удачу — варто лише продовжувати обертання ігрових барабанів.

Серед символів цього незвичайного та дуже барвистого відео слота користувач побачить загадкові прилади, які виконані у неповторному стилі з використанням яскравих кольорових схем. Також в ході гри є і карткова символіка, використання якої характерне для розробників слот-машин.

Символи ігрового автомата

Окремо варто відзначити наявність спеціальної символіки, яка включає в себе цілих два диких символи! Вони позначені за допомогою традиційних написів Wild і є зображенням Атомів. Звичайний дикий символ здатний з’являтися на середніх барабанах ігрового автомата — при цьому він сам по собі не формує оплачуваних поєднань. Служить стандартний Wild лише заміни інших піктограм, що дозволяє формувати ще більше виграшних комбінацій.

Дикий символ

Звичний гравцям дикий символ не замінює другий варіант дикого значка, який найчастіше називається в процесі обертання барабанів як Sticky Wild. Подібний варіант непередбачуваного дикого символу користувач зможе побачити під час бонусного міні-раунду. Додаткова призова міні-гра, яка сама по собі дуже цікава та видовища, може бути активована будь-якої миті.

Справа в тому, що під час обертання ігрових барабанів на будь-якій стороні екрана може виникнути магніт. Випробувачі тяжіння використовують притягуючі пристрої різної потужності, тому в грі Attraction зустрічаються магніти, які діють на певний ігровий барабан або лінію виплат. У тому випадку, якщо за результатом вдалого спина дикий символ виявиться навпроти значка магніту, то комірки ігрового барабана, розташовані між фішкою Wild та спеціальним пристроєм, заповняться другим варіантом спеціального значка — Sticky Wild. При цьому дикий символ залишається фіксованим, що діє протягом наступного спина, приносячи величезну кількість виграшних комбінацій, що істотно збільшує суму на балансі користувача. Якщо додатковий дикий значок випаде ще раз, то фіксовані символи Wild залишаються на місцях протягом ще одного обертання барабанів.

Можна відзначити, що, завдяки подібній цікавій опції, додатковий міні-раунд приносить вражаючі грошові призи — навіть відсутність прогресивної виплати не впливає на якість та гостроту, а також неперевершену динаміку ігрового процесу. Лаконічний інтерфейс, виконаний у спокійній та приємній для очей колірній схемі; нетривіальний процес гри; колосальні виплати та фіксований Wild — ось ті фактори, які здатні притягнути будь-якого користувача до ігрового автомата Attraction, що обіцяє вражаючі виплати та якісно проведений за віртуальними дослідженнями час!

Exit mobile version