Ігровий автомат Around the World грати онлайн

around the world

Кожен мріє про навколосвітню подорож: романтика, пригоди, нові емоції, азарт. Особливо яскравими були перші подорожі. Десь у дев’ятнадцятому столітті була така подорож, яка стала можливою внаслідок суперечки. Жуль Верн описав його у книзі «Навколо світу за 80 днів». Ця історія надихнула багато різних людей у ​​різних сферах мистецтва, а образ головного героя Фогга став символом незворушності та завзятості на шляху до досягнення мети.

Тема не нова, сюжет теж, причому вже кілька століть. Ігровий автомат Around the World, створений компанією Microgaming, порадує сучасним інтерфейсом. Грати дуже зручно, тому що панель управління різнокольорова, зручна та яскрава. Вона відокремлена від барабанів, слот дуже нагадує апарат, що колись стояв у наземному казино. Загалом інтерфейс та сюжет гармонійно поєднуються.

Опис ігрового автомата Around the World

Оформлення ігрового автомата Around the World є барвистим, на кшталт того часу. Тут карти, схематичні малюнки, малюнки у стилі ХІХ століття, із зображенням кораблів, паровозів, слонів, глобус, компас. І, звісно, ​​головні герої. Всі ці предмети та люди хаотично переміщатимуться на п’яти барабанах. Усього ліній може бути активними двадцять.

Графіка слота якісна, переважають пастельні тони. Анімації є досить просунуті. Звукове оформлення продумане, воно різноманітне, мелодії надихають на пригоди та азарт.

Панель управління зручна, тому що кнопок мало, вони великі та різнокольорові. Є таблиця виплат помаранчевого кольору, кнопки червоного кольору пов’язані з вибором ставки, сині кнопки лінії, а зелена кнопка запускає барабани.

Інтерфейс та барабани, на яких розкривається сюжет, не схожі. Але вони дуже добре поєднуються грати комфортно.

Опис символів

В ігровому автоматі лише 11 символів. Тут немає стандартних карткових зображень, усі картинки – сюжетні. Виграші виплачуються згідно з таблицею виплат. У грі також є спеціальні символи. Роль дикого символу виконує зображення з логотипом гри. Він замінює собою інші символи, окрім спеціальних. Функцію скаттера виконує символ компасу. Він може множити виграші від х2 до х32. Бонусну гру запускає глобус. Гравець має відправитися в подорож, вибрати правильний шлях, щоб досягти мети.

Грати весело та цікаво, а, головне, прибутково.

Як грати

Гра не викликає труднощів навіть у новачка, тому що інтерфейс гранично зрозумілий. Щоб розпочати гру, необхідно:

Зробити ставку за допомогою кнопки Bet, або Max bet.
Визначитись і вибрати кількість активних ліній від 1 до 20.
Можна розпочинати основну гру, іноді перериваючись на різні доповнення.
Якщо випаде бонусна гра, гравцеві доведеться вибирати один із можливих шляхів. Кожен варіант подорожі позначений кольоровою лінією. Гравець долатиме океани, моря, перелітатиме гори, головне, щоб п

переваги

Головним плюсом грального автомата є його сюжет. Він не новий, але захоплюючий. Ці пригоди нікого не залишать байдужими. Проте є ще переваги, головні з яких:

Наявність спеціальних символів. Їх тут цілих три. Додався бонусний, який відкриває бонусну гру. У сучасних слотах подібне доповнення є рідкістю, гравці залишаться задоволені можливістю виграти додатково.
Широкий діапазон вибору ставки та нормальна кількість ліній. Гра буде цікавою, зрозумілою та вигідною для гравця.
Старий (майже класичний) пригодницький сюжет доповнений багатьма сучасними штучками, які допомагають гравцеві, роблять процес гри цікавішим, підвищують шанси на виграш. Проводити час за ігровим апаратом весело.
Ігровий автомат Around the World – захоплююча подорож. Гравцю буде легше, ніж головному герою в той час, оскільки у гравця є пре

Exit mobile version