Ігровий автомат Arctic Treasure грати онлайн

Бажаєте отримати задоволення та відволіктися від проблем, які Вас постійно переслідують? Для цього ми пропонуємо ігровий автомат Arctic treasure. Любите шукати скарби, доводите справи до кінця, не боїтеся холоду? Приєднуйся до нас. Вам навіть не потрібно цього вчитися. У ході гри автомат Вас сам навчить — розкаже і покаже. Нічого складного. Але тут Вам доведеться підморозитись, бо пора року у грі зима. Це ж Арктика.

Всі назви апарата: Arctic Treasure | Снігова королева | Арктика Скарби Арктики

Безкоштовна гра на автоматі Арктика

Цей слот складається з п’яти барабанів і двадцяти виграшних ліній. Через гру протікає Арктична тема. У символах Ви зустрінете білих ведмедів, снігову королеву, сову та крижані літери. Вони Вам принесуть удачу у вигляді виграшу, або ж розчарування. Як пощастить! Головним символом скарбів Арктики виступає Снігова королева, якщо на барабані випадає відразу п’ять символів, то ви отримуєте максимальний приз гри. Також віндикийсимвол — замінює собою інші символи для отримання виграшної комбінації. Ескімос виступає скаттер символом та надає гравцю безкоштовні спини.

Даний слот містить бонусну гру, вона активується, коли на слоті випадає символ із зображенням магічного кристала. Для отримання скарбів Арктики відгадайте які три із запропонованих шести кристалів є виграшними. Ризик гри є також вігровому автоматі arctic treasure. Щоб запустити після кожної виграшної комбінації, натисніть кнопку Gamble і виберіть картку вище, ніж у дилера, і тоді ви отримаєте подвоєння виграшу.

Ця гра унікальна тим, що під час бонусної гри Ви потрапляєте в гості до Снігової королеви. Це реалістична гра і вона відкриває пригоди в пошуках скарбів Арктики. До того ж, у неї можна грати безкоштовно і без реєстрації.

Exit mobile version