Ігровий автомат Alien Hunter грати онлайн

Любителям космічної фантастики, шанувальникам класики космічних пригод сподобається ігровий автомат Alien hunter. Грати безкоштовно і без реєстрації в гру з химерними чужинцями Ви можете в будь-який час. Відчуйте себе супер-героєм наукової фантастики, що рятує нашу планету він жахливих навал.

Ігровий автомат Alien hunter інтригує яскравими картинками та можливими бонусами при збігу комбінацій. Оригінальна графіка обертає події в комічне русло. Прибулець у клітці – дикий символ. Ракета — символ розкиду, якщо зібрати три і більше символів на ігровому полі, то гравець отримує безкоштовні обертання. Спіймати прибульця Вам допоможуть дружні кораблі союзників – символ із картинкою мисливця на інопланетних прибульців дає початок бонусній грі. Бонусний раунд – це лотерея. Ви вибираєте номери та чекаєте на розіграш. Навіть за один збіг ви отримаєте бонусні очки. У грі на гроші, у бонусному раунді у Вас є шанси зірвати джек-пот. Джек-пот гри досягає кругленьких сум і мотивує Вас залишити безкоштовну гру та приступити до боротьби з прибульцями за гроші.

У ігрового автомата Alien hunter багато сюрпризів навіть у випадку, якщо грати безкоштовно і без реєстрації. Символи, з можливістю перевертатися, допоможутьВам підібративигідну комбінацію картинок. Навіть за мінімальної ставки гравець отримає щедру винагороду. У космічній пригоді гравець познайомиться з фантастичними істотами, не пропустіть шанс зібрати виграшну комбінацію.

Exit mobile version