Ігровий автомат Аліса в країні Чудес грати онлайн

Онлайн-слот Alice in Wonderslots, створений компанією Плейсон, є одним із найкращих рішень у всьому ігровому сегменті, який найбільш точно описує безсмертний твір Льюїса Керолла, відомий практично кожному з дитячих років. Автомат дозволить вам побувати в дзеркалі, не переступаючи порога власного будинку, торкніться творчості великого британського письменника прямо зараз!

Особливості ігрового автомата Alice in Wonderslots

Тільки на сайті гральних автоматів PlayMaxima ви можете грати в Аліса в країні Чудес безкоштовно без реєстрації. Відеослот включає п’ять барабанів із двадцятьма активними лініями. За бажанням можна змінювати кількість активних ліній від однієї до двадцяти, задіявши для цього кнопку Lines. Для визначення розміру ставки використовується сусідня кнопка bet, що дозволяє за одне обертання виставити значення діапазону від 0.01 до 1 кредиту.

Під час розіграшу раунду вам пропонуються звичайні та спеціальні символи, безкоштовні раунди, унікальні функції і, звичайно ж, ризикована гра на подвоєння виграшу.

Для отримання виграшу необхідно зібрати комбінацію. Оплачуваною є комбінація, утворена на будь-якій активній лінії трьома та більш однотипними елементами, які повинні розташовуватися на сусідніх барабанах. За наявності кількох серій на одній лінії оплачується лише та, яка може забезпечити вас найбільшим виграшем. Розмір виплат дорівнює 5 — 9000 загальних ставок. Після виграшу вам доведеться зробити вибір: забрати його або спробувати помножити. У разі вибору другого варіанта, вам потрібно буде активувати ризикований раунд, натиснувши кнопку double. Гра на ризик запускає нове вікно, в якому немає місця для традиційних барабанів, їхнє місце займає королева, яка загадково позує на своєму троні. Королева обрала одну гральну карту і пропонує зробити те саме вам із чотирьох, що залишилися. У випадку, якщо ваша карта виявиться кращою, розмір виплати перевищуватиме попередній виграш рівно в 2 рази. Подібним чином можна множитися доти, доки розмір призу не перевищить початкову ставку в 512 разів. Зрозуміло, правилами можна закінчити гру і раніше, відправивши раніше зароблені кредити на основний ігровий рахунок. Варто взяти до уваги, що лише одна помилка може позбавити вас всього раніше заробленого виграшу, так що поставтеся до режиму з усією обережністю.

Символи грайливого слота

Серед ігрових символів, що випадають на барабанах, зустрічається сама Аліса, її Чеширський кіт, чарівний напій, дроворуб та парочка елементів із особливими здібностями:

символ розкиду — дозволяє отримати гарантовані виграші. Чим більше розкиданих елементів випаде у довільних екранах, тим вище буде нагорода;
символ бонусу — надає унікальний шанс примножити ваші кредити. З появою символу бонуса, яким є сама Аліса, символ починає розширюватися на всю висоту барабана. За кожну позицію, на яку розширився символ Аліси, вам покладатиметься загальна ставка;
дикий символ дає шанс отримати нагороду в безперспективній ситуації шляхом заміни непотрібних сусідніх елементів необхідним для отримання оплачуваної комбінації. Дикий символ не здатний замінити бонусний та розкиданий елемент.
В цілому, автомат виглядає досить простим і водночас захоплюючим. Незважаючи на наявність лише однієї особливої ​​опції та повної відсутності безкоштовних ігор та призових раундів, дана гра обов’язково має бути випробувана більшістю гравців, адже це останній шанс опинитися знову у безтурботному дитинстві, і отримати не лише шквал позитивних емоцій, а й пристойну купу кредитів собі на рахунок. Завдяки відмінній якості оформлення, детально промальованим ігровим символам та відповідної мелодії озвучки грати на слоті – одне задоволення. І все це, навіть незважаючи на відсутність російськомовного інтерфейсу, не є на заваді через інтерактивність самого слота. Грайте на слоті Alice in Wonderslots та вигравайте казкові нагороди!

Exit mobile version