Ігровий автомат Alaxe in Zombieland грати онлайн

alaxe zombieland

Багато хто пам’ятає, а дехто досі перечитує відому казку Льюїса Керролла «Аліса в Країні Чудес». Це водночас і дитяча, і доросла казка, яка є джерелом натхнення у різних напрямах мистецтва. Для розробників компанії Microgaming ця історія стала приводом для створення сучасного слота на дуже популярну тему – зомбі. Вийшло дивне поєднання, де панує атмосфера занепокоєння. Цей слот можна зарахувати до жанру хорор. Пригоди в Країні Чудес закінчилися, гравців вітає Зомбіленд. Аліса вже не та, тому що головна героїня Алаксі – зомбі, божевільний капелюшник ще божевільніший, а посмішка кота не викликає захоплення. Ви бачили, як посміхається зомбі чеширський кіт? Автори ігрового автомата Alaxe in Zombieland представили свою версію.

Особливості ігрового автомата Alaxe in Zombieland

Оформлення ігрового апарату відповідає основній темі. Зомбі країна передбачає цвинтар, надгробки та самих зомбі. Зомбі — це головні персонажі знайомої казки, але вони змінені майже до невпізнання. Не дивлячись на саспенс атмосферу, грати не так уже й страшно. Щоправда, у таких умовах збільшується азарт і ризик, почуття небезпеки. Графіка слота якісна, чітка, тут багато деталей, пов’язаних із цвинтарем. Краще грати зі звуком, тому що мелодії та звуки крім того, що чудово вписуються в сюжет, не настільки жахливі та страшні. Звукове оформлення та графіка добре поєднуються та доповнюють один одного.

Панель управління стилізована під тему, вона також розкриває картини з цвинтаря вночі. Кнопки виконані як надгробків. Це, мабуть, найстрашніше для людей зі слабкими нервами. Але, знову ж таки, розробники врахували це і зробили нижню панель з кнопками не дуже чіткою, вони немов розчиняються в темряві, видно лише контури. Тому інтерфейс добрий. Тут багато ліній, найбільш активними може бути 25, а барабанів, як завжди, п’ять.

Грати зручно, немає нічого зайвого, незважаючи на наявність багатьох деталей. Атмосфера моторошна, але розробники подбали про те, щоб гравець відчував себе якомога комфортніше навіть у таких умовах.

Опис символів

В ігровому автоматі Alaxe in Zombieland 13 символів, серед яких 8 сюжетних, включаючи 4 спеціальні та 5 традиційних карткових. Загалом гравець може заробити, згідно з таблицею виплат, непогані суми:

2 – 100 номіналів за надгробок «9». Всі символи оформлені у вигляді надгробка, відрізняється лише карта і її колір. Дев’ятка – зеленого кольору.
5 – 100 кредитів за картковий символ десятку, вона фіолетового кольору.
5 — 150 кредитів за надгробок з валетом або надгробок з жінкою. Вони, відповідно, синього та жовтого кольору.
5 – 150 номіналів за картковий стандартний си

У слоті є кілька спеціальних символів. Тут три скаттер символи.

Скаттер символ годинник – запускає гру, пов’язану з чаюванням. Якщо у вас не викликають страху посиденьки за чашкою чаю з цими персонажами, то безкоштовні обертання вам гарантовані.

Скаттер символ ключ – запустить ще одну гру, де гравець дізнається про пригоди Червоної королеви. Доведеться гуляти цвинтарем і збирати білі троянди.

Скаттер символ — це фігури з надгробків. Гравець має розбивати надгробки та збирати призи.

Дикий символ – це мізки, рожевого кольору, подані на блюдечку. Вони здатні замінювати собою інші картинки.

Символи барвисті, казкові, в міру реалістичні та жахливі.

Як розпочати гру

Щоб розпочати гру, необхідно звикнути до того, що дія відбувається у Зомбіленді на цвинтарі та здійснити кілька натискань кнопок.

Зробити ставку (Bet) чи поставити відразу на максимум (Max Bet).

Виберіть кількість ліній від 1 до 25.

Можна розпочинати гру, час від часу перериваючись на бонусні ігри.

Грати не складно, суть гри не змінилася. І професійні гравці, і новачки впораються з сучасним і незвичайним інтерфейсом.

переваги

Серед різноманітності гральних автоматів, слот Alaxe in Zombieland привабить багатьма перевагами, серед яких варто назвати:

Якісна графіка, гарне звукове оформлення, які повністю розкривають сюжет, передають атмосферу саспенс і підтверджують жанр хорор.

Наявність спеціальних символів. Причому не стандартного набору (скаттер і дикий), адже скаттер символів цілих три і кожен із них відкриває іншу бонусну гру. Шанси на виграш дуже великі. Продумані варіанти ставок та кількість ліній. Гра захоплює, а виграші трапляються часто. Ігровий апарат цікавий та незвичайний, подібних сюжетів ще не було. Та й створити щось подібне та настільки барвисте та колоритне буде складно. Тому гра популярна та захоплююча.

Слот Alaxe in Zombieland – захоплюючий, оригінальний та досить похмурий. Зомбі тепер існують у світі азарту. Але тут вони приносять не тільки жах і якусь незручність, а й виграші. Насправді гра сподобається всім. Не важливо, які у вас нерви – сильні, чи не дуже, ігровий апарат продуманий до кожної деталі. Творці подбали про комфорт та відчуття гравців, створивши хороший сюжет, інтерфейс та можливість часто вигравати.

Exit mobile version