Ігровий автомат Agent Jane Blonde грати онлайн

agent jane blonde

Ігрові автомати вражають новими сюжетами. Іноді можна знайти унікальні екземпляри, наприклад, слот Agent Jane Blonde. Головна героїня, Джейн, могла б стати чудовим партнером самого Джеймса Бонда. Вона – одна з найкращих.

Тема не нова, тому що шпигунські історії дуже популярні. Подібна тема розкрита в ігрових апаратах кожного розробника. Але цей сюжет – неповторний. По-перше, тут є незвичайний головний герой. Шпигунки зустрічаються не так часто. По-друге, дається взнаки незвичайне розкриття сюжету. Тому ігровий автомат оцінять усі гравці.

Опис ігрового автомата Agent Jane Blonde

Графіка слота якісна та різнокольорова. Але саме оформлення не схоже на звичний дизайн у «шпигунському» стилі, який зустрічається у багатьох продуктах раніше. Тут усі символи та інтерфейс виглядають, як комікс. Пов’язана розповідь розповідає про досвідчену шпигунку, яка не провалила жодного секретного завдання. Вона смілива, розумна та розважлива. Щоправда, той факт, що головний шпигун – мила дівчина, позначився на кольоровій гамі: тут переважають рожеві та блакитні тони.

Звукове оформлення розкриває тему та надихає гравця на подвиги. Відразу хочеться почати виконувати місію, у цьому випадку вигравати, не боячись ризикнути.

Ліній традиційної кількості, їх дев’ять. А барабанів – п’ять. Цього достатньо, щоб гра була цікавою та захоплюючою.

Опис символів

В ігровому автоматі є лише сюжетні символи, що говорить про сучасний підхід до створення гри. Всього символів 13. Загалом гравець, згідно з таблицею виплат, може виграти:

2 – 100 кредитів за круті шпигунські окуляри з різними важливими функціями
5 – 100 номіналів за символ спеціальної шпигунської жувальної гумки, або за символ із зображенням коктейлю, або за новий шпигунський браслет
5 – 125 кредитів за зображення помади шпигунки
10 – 125 номіналів за символ наручників та револьвера
10 — 250 кредитів за символ, на якому зображена Джейн Блонд в далекому засніженому місці, вона розмовляє по рації і готова негайно вирушити в дорогу
10 – 250 кредитів за зображення шпигунки, яка в ефектній червоній сукні вичікує когось біля гарного літака
15 — 400 кредитів за картинку, на якій зображена Блонд на черговому завданні, яке було дуже нелегким. Вона під водою очікує яхту, що наближається.
2 – 750 номіналів за символ зображення головної героїні в рожевому. Тут вона змінила колір волосся та пересіла на рожеву ретро машину.

У грі присутні два спеціальні символи.

— Дикий символ – зображення головної героїні. Він найцінніший у комбінації і при цьому ще й здатний замінювати собою інші картинки.

—Скаттер символ. Роль скаттер виконує символ з логотипом гри. Це зображення може дати 15 безкоштовних спинів.

Як розпочати гру

Щоб зіграти в ігровий автомат Agent Jane Blonde, необхідно вчинити лише кілька дій:

Зробити ставку за допомогою кнопки ‘Вибір монет’. Або можете ризикнути максимально, скориставшись кнопкою «поставити по максимуму».
Виберіть кількість активних ліній за допомогою кнопки «Вибір ліній». Їх можна вибирати від 1 до 9.
Після двох простих натискань можна грати кнопкою, натискаючи кнопку «Спин».
Після кожного виграшу можна ризикнути, зігравши на ризик. Для цього потрібно вгадати або колір картки, або колір картки та масть.
Грати просто, зручно та цікаво.

переваги

Ігровий апарат Agent Jane Blonde має безліч переваг, серед яких можна виділити:

Унікальний сюжет із незвичайною головною героїнею.
Продумане та оригінальне оформлення.
Короткий і максимально зрозумілий інтерфейс.
Наявність спеціальних символів, які збільшують шанси на виграш.
Наявність гри на ризик, що дуже важливо для всіх професійних гравців. Адже ризик для азартної гри – найголовніше.
Слот Agent Jane Blonde – оригінальний та продуманий, сучасний апарат, який порадує багатьох гравців. Майже всі, хто хоч раз пробував зіграти разом із агентом Джейн Блонд, забирали цю гру до списку своїх коханих.

Тут є все, що потрібне для будь-якого гравця: гострий сюжет, якісна графіка, звук. Відрізняється автомат грамотно розставленими кнопками та інформацією

Exit mobile version