Ігровий автомат Arabian Night грати онлайн

Игровой автомат Arabian Night играть онлайн

Відомо, що більшість людей у ​​житті налаштована дуже романтично. І в цьому немає нічого поганого — адже лише любов до навколишнього світу здатна скрасити сірі будні! Тому навіть користувачі Інтернету прагнуть знайти щось романтичне і в сюжетах сучасних онлайн-розваг. Особливою популярністю користується віртуальна подорож до Арабських Еміратів, яка може подарувати бездоганну красу чорнильно-оксамитової східної ночі із вкрапленнями сяючих зірок.

Характеристики грального автомата

Для споглядання прекрасного нічного вигляду зовсім не обов’язково здійснювати далекий і дорогий вояж — варто лише вибрати в меню ігрового ресурсу відео слот під назвою Arabian Night (Арабські ночі), розроблений знаменитою компанією-виробником NetEnt. Рекомендована гра досить видовищна: її інтерфейс оформлений відповідно до заданої тематики, завдяки чому користувач може уявити у всій красі красу східної країни, її казкову розкіш та неповторний колорит.
Однак для того, щоб віртуальна подорож принесла реальні плоди у вигляді грошових виплат, слід заздалегідь ознайомитись із функціоналом грального автомату Arabian Night. Відео слот містить 5 барабанів, на яких розміщується 10 ліній для виплат – це максимальна кількість лінійок, які зможе активувати користувач. Правила гри прості та зрозумілі: необхідно вибрати певну кількість активних ліній, використовуючи відповідну клавішу, а потім зробити ставку. Для кращого ознайомлення з алгоритмом ігрового процесу краще вибирати демонстраційний режим, який дозволить вдосталь потренуватися та вивчити призначення функціональних кнопок.

Символи та ігрові лінії

арабская ночь игровой слот

Особливість ігрового автомата Arabian Night полягає в тому, що кожній лінії виплат відповідатиме один кредит, тому навіть гра по максимуму не вимагатиме великих фінансових коштів, обходячись всього в 5 американських доларів.

Відомо, що Схід — справа тонка, тому користувачеві необхідно інтуїтивно налаштовуватися на отримання приємних сюрпризів, які, напевно, чекають його в ході гри, немов добрий Джин, який залишив чарівну Золоту Лампу! Варто заздалегідь відзначити, що розробники не подбали про наявність тематичної додаткової гри, проте відео слот Arabian Night містить оригінальні спеціальні символи, що, напевно, сподобається користувачам, які цінують різноманітність.

джекпот

Так, особливо цікаві можливості, які пропонує таємничий персонаж — Джинн — якраз і грає роль символу розкиду гри. Як відомо, символ розкиду може з’являтися випадковим чином, незалежно від активних ліній ігрового автомата. Тому поява 3-5 джинів автоматично дасть користувачеві серію з 15 безкоштовних обертань ігрових барабанів. Приємним сюрпризом стане числове значення безкоштовного множника, який збільшить ваші виграші під час бонусного міні-раунду в 3 рази! До речі, Джинн дуже непередбачуваний, тому завжди є шанс виграти ще один бонусний раунд протягом уже отриманого.

Користувачам, які очікують від прогулянки вулицями східної країни незліченних скарбів, гідних самого принца, доведеться за смаком наявність накопичувального джекпоту, який виступає в ролі головного призу ігрового автомата Arabian Night. Не дарма розробники активно експлуатують тему магії та Стародавнього Сходу: справедливо вважають, що цей відеослот пропонує любителям онлайн-ігор найвищу прогресивну виплату серед розваг від виробника NetEnt.

Отримати джек-пот гравцеві допоможе дикий символ — якщо повний комплект значків Wild вибудується на активній лінії виплат. До речі, в ролі дикого символу виступає молодий і симпатичний Араб — цей образ, напевно, списаний з діснеєвського Алладіна. Варто слушно зазначити, що на виграш грандіозної виплати варто сподіватися лише в тому випадку, якщо гра була запущена за максимальною ставкою.

Цікавим нюансом ігрового процесу є існування фіксованого джек-поту, сума якого досягає 10000 ігрових кредитів. За нього можна поборотися в тому випадку, якщо успіх перебуває на вашому боці, однак сума ставки спочатку не досягала максимальної. Цікавий відео слот, що має чудовий звуковий супровід і якісну візуалізацію, дозволить користувачеві перенестися в прекрасну і чарівну казку Сходу, яка може принести реальні призи!