Ігровий автомат Dolphins Treasure

dolphins treasure

Дослідити підводний світ завжди цікаво. Ще одне занурення відкриває перед дослідником нові горизонти. Компанія EvoPlay запрошує на захоплюючу прогулянку в ігровий автомат Dolphins Treasure. У ньому учасник знайде не тільки нових друзів, що мешкають на дні океану, але й зможе отримати частину незліченних скарбів підводного царства.

Перше, що впадає у вічі, це графічне оформлення моделі. Розробник використав новітні технології, які зробили віртуальний слот Dolphins Treasure яскравим та реалістичним. У товщі води плавають дельфіни, залишаючи після себе міхур повітря. Учасник побачить усі види підводної рослинності, що постійно колишуться, а також каміння різних форм та кольорів. Весела музика створює винятково позитивний настрій.

Безкоштовна флеш ігра на автоматі Dolphins Treasure

Ігровий майданчик онлайн-слоту Dolphins Treasure сформований з 5 барабанів та 9 ліній виплат. Під нею знаходяться клавіші керування. Про призначення кожної вказує підпис. Кнопки використовують для вибору активних ліній, регулювання кількості кредитів, запуску барабанів. Є кнопка включення режиму авто гри та та, що відкриває ризик-гру.

Тематичні символи – ще одна перевага віртуального слота Dolphins Treasure. На барабанах у складанні виграшних поєднань беруть участь дельфін, краб, зграйка рибок, морський коник. Стиль карткових знаків також відповідає формату автомата: вони складені з морських камінців. Щоб отримати винагороду, слід зібрати на діючій лінії комбінацію з 2, 3, 4 або 5 ідентичних символів. Залежно кількості компонентів нараховується сума виграшу. Його можна збільшити у кілька разів. Для цього слід погодитись на участь у раунді ризик-гри. За його правилами гравцеві потрібно вгадати колір перлини, що знаходиться у раковині. Варіантів, зазвичай, два: вона може бути червоною або чорною. Вірна відповідь подвоює ставку, помилка веде до її втрати.

Символи автомата та бонусна гра

У слот-автоматі Dolphins Treasure є спеціальні символи. Добродушний дельфін виступає у ролі дикого знака. Він може самостійно складати призові комбінації, і допомагає в цьому іншим символам, замінивши відсутній елемент. Виграші за поєднання за його участю подвоюються. Устриця виконує обов’язки скаттера. Незалежно від того, на якій позиції поля вона з’явилася, все одно дає призові суми. Її присутність означає запуск 10 безкоштовних обертань, але лише в тому випадку, якщо символів розкиду буде від 3 до 5-ти.

Ще один сюрприз від розробника автомата Dolphins Treasure — бонусна гра. Її запускають три картинки з рибою-вудильником. На екрані місце барабанів займуть 7 черепашок. Вони заховані коштовності морського дна — перлини. Мета учасника – вгадувати, де саме вони знаходяться. За кожен правильний хід йому присуджує призову суму. Порожня черепашка завершить гру.

Exit mobile version