Ігровий автомат Cuckoo

cuckoo

Одним із сучасних розробників ігрових автоматів виступає компанія Endorphina, яка незважаючи на те, що почала функціонувати відносно недавно, випускає дуже цікаві та якісні відеослоти. Незвичайним та захоплюючим автоматом компанії вважається Cuckoo, що розповідає про час. У перекладі дана гра називається Зозуля, а як відомо, цей птах асоціюється з часом і роками. Відеослот відрізняється не тільки особливою, метафоричною тематикою, а й досить простим управлінням, а ще здатний подарувати користувачеві великі виплати, навіть у разі безкоштовної гри.

Безкоштовна гра на автоматі Зозуля

Графічне оформлення автомата виділяється темними кольорами та наявністю анімацій, завдяки яким ігровий процес більш правдоподібний та цікавий. У ролі ігрової символіки виступають зображення, пов’язані з зозулею та часом. Доповнюють загальний стиль гри звукові ефекти, що супроводжують гравця у всіх його діях.

Ігровий процес в автоматі слід починати з вивчення таблиці виплат, що включає 9 символів, що відрізняються не лише своїми коефіцієнтами виплат, а й іншими функціями. Так, у відеослоті використовується спеціальна картинка у вигляді годинника. Вона має функцію скаттера, тобто формує комбінації незалежно від розташування активних лініях. Виплат символи розкиду не обіцяють гравцеві, зате здатні активувати бонусну гру, відкрившись у потрійній кількості на ігровому полі. Тематичною символікою гри вважаються різнокольорові яйця, які грають окремо та разом.

Бонус гра автомата Зозуля

Тобто, є три види яєчок, кожне з яких є окремим символом, здатним на формування комбінацій, а також коли вони всі разом з’являються на одній позиції в лінії, то також виступають символом. Найбільші бонуси в казино 2018 винагороди належать користувачеві за комбінацію з п’яти жовтих розписних яєць. Ще для цього слота характерні карткові символи, що складаються з номіналів карток від валета до туза. Звичайно, найбільші виплати покладаються за тузи, а найменші — за валети.

Урізноманітнити ігрові дії в слоті виробнику вдалося за допомогою бонусного туру та ризикованої гри. Перша активується після того, як на барабанах відкриється щонайменше три скаттери. Під час проходження бонусного завдання гравцеві доведеться виграти додаткові коефіцієнти виплат, максимум яких дорівнює 2400. Щодо ризикованого етапу, то для його запуску необхідно спочатку відкрити на барабанах будь-яку комбінацію і потім натиснути кнопку TAKE RISK. Далі перед користувачем опиниться чотири закриті карти, а п’ята буде відкритою. Гравцю слід із закритих карток вказати на ту, яка, на його думку, є старшою за карту дилера. Якщо це завдання учасник успішно виконає, буде нагороджений подвійною виплатою за останній переможний спин.

Exit mobile version