Ігровий автомат Asgardian Stones

Игровой автомат Asgardian Stones

Компанія NetEnt створила ігровий слот Asgardian Stones, щоб познайомити азартну публіку зі скандинавським фольклором. Головними героями стародавніх історій виступали могутні боги. Вони захищали, охороняли та карали простих смертних. Як свідчать легенди, мешкали божества у кам’яному місті Асгарді. Потрапити до нього було неможливо, оскільки надійним захистом служили неприступні скелі та крижане море.

Дизайн відеослоту Asgardian Stones відповідає тематиці. Тривимірна графіка дозволила відтворити на екрані автомата реалістичну картину скандинавського міфу. На задньому фоні є місто, оточене скелями.

Безкоштовна флеш ігра Asgardian Stones

Величезні валуни стали будівельним матеріалом. Від темної води так і віє холодом. На передній план виступає майданчик, що складається з 5 барабанів. 20 діючих ліній є основою для побудови призових комбінацій. Тематичні символи є кам’яними плитками, на яких вирізані обличчя богів. Картки знаки відповідають стилю відеоігри.

Перед тим, як запустити барабани слот-автомата Asgardian Stones, необхідно визначитися з розміром ставки. Клавіші Level та Coins value допоможуть вибрати бажану кількість монет та їх номінал. Цей показник може змінюватися перед кожним раундом. Щоб його розпочати, натисніть кнопку в центрі панелі керування. Суть ігрового процесу полягає у складанні виграшних поєднань. Призовою є комбінація з 3, 4, 5 піктограм одного типу, що вишикувалися на полі автомата зліва направо.

Бонусна гра апарату Asgardian Stones

Будь-який вдалий збіг є ключем до бонусної опції під назвою Avalanche. Згідно з її умовами символи з виграшного набору зникають з екрану, інші зсуваються, а осередки, що спорожніли, займає новий набір картинок. Якщо утворюється ще одна комбінація, дія функції триває. До процесу підключаються додаткові мультиплікатори, які збільшують виграші. В автоматі передбачено режим автоігри, що дозволяє без зусиль отримати солідний виграш. Особливості моделі, правила, функціональні можливості описані у інформаційному розділі.

Роблять онлайн-автомат Asgardian Stones цікавішими спеціальні символи. Серед яких Colossal Symbols, відмінні від звичайних піктограм своїми розмірами. Вони займають 4 чи 9 позицій ігрового майданчика. У складанні виграшних поєднань допомагає W — дикий знак, що є замінником компонентів, що відсутні. У ролі Bonus виступає колесо удачі. Його появи варто очікувати на 3, 4, 5 барабанах. Він займає усі 9 осередків. Цей знак запускає гру Bonus Wheel. У ній належить обертати це колесо, де на сектори нанесені призові суми і по 5 фриспінів. Безкоштовні спини проходять на додатковому екрані, на цей період звичайний вайлд стає mega wild.

Ігровий слот Asgardian Stones безперечно захопить користувачів. Серед його переваг реалістичний дизайн, прості правила і великий набір бонусних опцій.

Exit mobile version